Advertisement
NordnespyntenSAMTALE og FEIRING
Håpets bål
Hva får du når du setter sammen en lokal fjordeventyrer og en psykolog som brenner for gode relasjoner? På Generasjonsfestivalen får du gode samtaler og nykokt suppe ytterst på Nordnespynten! Vi tenner et bål for håp denne siste kvelden i mai, og inviterer deg som er omsorgsarbeider eller bare nysgjerrig på Per Isdals bålmetode, til en minneverdig kveld i solnedgangen ved Byfjorden.
MARIANN PERSSON (1985)
PER ISDAL (1957)
I samarbeid med Bergen Fjord Adventures
Begrenset antall plasser: 10 stk
--------------------------------
Hold av 29. og 30.mai til Generasjon – en aldringsfestival, og få med deg gratis samtaler, mesterklasser og feiringer for et mer håpefullt og aldringsvennlig samfunn. Festivalen finner sted på Litteraturhuset, Verftet, Korskirken og flere andre steder rundt i Bergen sentrum.
Alle arrangementer er gratis, men flere har begrenset kapasitet og krever derfor billett. Dersom du ikke har anledning til å hente ut billett digitalt på Ticketmaster.no vil det være mulig å hente billetter fysisk i Boksalongen på Litteraturhuset i husets normale åpningstider.
Advertisement
Event Venue
Nordnesparken, 5005 Bergen, Norge, Bergen, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











