Advertisement
🔄 BACHATA OPEN – FIGURKOMANIA w ramach intensywnych wakacyjnych kursów HoiDance z Asią i Dominikiem! (13-17.07) 🔄Chcesz wejść na wyższy level i od października dołączyć do naszych nowych grup S? To jedyna okazja na treningi z nami w wakacje – w lipcu i sierpniu nie prowadzimy regularnych kursów!
⚠️ DLA KOGO JEST TEN KURS? To NIE JEST poziom podstawowy. Szukamy tancerzy ze świadomością ruchu i opanowaną koordynacją. ✅ Wymagane: Zaliczone poziomy P1-P4 oraz min. 8 miesięcy regularnego tańca.
✅ Oczekujemy opanowanej koordynacji ruchowej, umiejętności wykonywania wave’ów, side wave’ów oraz „V-ek”. Musisz znać podstawy prowadzenia glowy, diagonal step, słyszeć muzę (gdzie 1 i 5🚨) .
CO ROBIMY? Szlifujemy technikę, budujemy bardziej skomplikowane figurki i przygotowujemy Was do grup średniozaawansowanych (S). Nie uczymy tu podstaw – budujemy na tym, co już umiesz!
🚩 WAŻNE: Dbamy o komfort nauki i fair play wobec grupy. Jeśli Twoje umiejętności okażą się niższe niż wymagane na OPEN, będziesz mógł kontynuować kurs wyłącznie w stałej parze (bez rotacji).
📅 TERMIN: 13.07-17.07 lipca (pon.-pt.)
⏰ 20:10 - 22:10
🚀 Liczba miejsc ograniczona!
Zapisz się już teraz i wykorzystaj jedyną szansę na taniec z Asią i Dominikiem w te wakacje :)
Zarezerwuj miejsce na kursie: https://app.fitssey.com/SalsaLibre/frontoffice/courses/42B64376-3318-4263-8672-B6225F32F2BD/overview
Advertisement
Event Venue
Salsa Libre, Żelazna 59,Warsaw, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






