HAVASI Concert Show - Warsaw 2022

Sun Nov 20 2022 at 04:30 pm to 06:30 pm UTC+02:00

COS Torwar | Warsaw

COS Torwar
Publisher/HostCOS Torwar
HAVASI Concert Show - Warsaw 2022
Advertisement
HAVASI Concert Show 2022
https://havasi.eu/concerts/warsaw-2022-pl/
Po serii niezwykle udanych widowisk w Polsce i na świecie, w 2022 roku HAVASI powróci do Warszawy na dwa koncerty, które odbędą się 20 listopada, w niedzielę, o 15:30 i 19:30 w Hali Torwar.
Nowa trasa koncertowa
Publiczność w Warszawie będzie miała okazję posłuchać na żywo najnowszych kompozycji HAVASIEGO z jego nadchodzącego albumu. Artyści wykonają również najbardziej ukochane przez fanów utwory, które niezmiennie poruszają serca wielu ludzi na całym świecie. To idealna okazja, aby zobaczyć HAVASIEGO po raz pierwszy na żywo, ale koncert nie rozczaruje również tych, którzy pragną odświeżyć sobie najpiękniejsze wspomnienia z tej niezwykłej, już 10-letniej muzycznej podróży.
Informacje o biletach
W przypadku obu koncertów dzieciom i młodzieży do 18 roku życia przysługuje rabat 50%.
Oryginalne bilety są dostępne jedynie na stronie Eventim.pl. Prosimy o niekupowanie biletów za pośrednictwem innych stron (takich jak Viagogo), ponieważ dostępne tam bilety mogą być nieważne lub sprzedawane po znacznie zawyżonej cenie.
Muzyka, jakiej jeszcze nie słuchałaś
Program występu jest w 100% autorski i został przygotowany przez jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych kompozytorów czasów współczesnych – Havasiego. Jego innowacyjna muzyka jest niepowtarzalna; nowatorska, pełna pasji i rozrywkowa jednocześnie. Unikalny styl muzyczny Havasiego łączy głębię i zdyscyplinowanie charakterystyczne dla muzyki klasycznej z imponującą różnorodnością muzyki świata oraz czystą potęgą rocka.
Niesamowita podróż w świat muzyki
Koncert HAVASI zespala grę fortepianu, śpiew różnych, niezwykle utalentowanych, światowych solistów oraz rockową grę na perkusji na tej samej scenie. Artyści zabierają widownię w fascynującą podróż przez ciągle odkrywane muzyczne pejzaże. Zróżnicowany nastrój zapewnia widowni niezapomniane, intensywne doznania, jak jazda ekscytującą kolejką górską. Podczas koncertu wykorzystane będzie najnowsze udźwiękowienie, oświetlenie oraz pokazy wideo.
Perkusja i fortepian
Jedną z głównych atrakcji występu jest „pojedynek instrumentów”, podczas którego dwóch wspaniałych artystów gra w tym samym rytmie. HAVASI, artysta, który ukończył konserwatorium w zakresie muzyki klasycznej, oraz Endi, perkusista rockowy – pojawią się razem na tej samej scenie, a połączy ich wspólne pragnienie pokonywania granic w świecie muzyki oraz tworzenie olśniewających, muzycznych pejzaży. Ich występ stanowić będzie współpracę i pojedynek, czarujące starcie, w czasie którego polecą iskry oraz odkryte zostanie to, co niespodziewane – delikatna gra na perkusji, gra na fortepianie pełna werwy typowej dla bębnów.
O HAVASIM
Havasi jest absolwentem renomowanej, znanej na całym świecie Akademii Muzycznej im. Franciszka Liszta i posiada rozległą wiedzę na temat muzyki klasycznej. Jest artystą, który stara się odnaleźć miejsce dla instrumentów klasycznych we współczesnym świecie, grając w sposób zarówno poruszający, jak i rozrywkowy. Swoje autorskie utwory wykonywał w niektórych z najbardziej prestiżowych hal koncertowych na świecie, takich jak Carnegie Hall w Nowym Jorku czy Sydney Opera House. HAVASI jest jednym z nielicznych, współczesnych kompozytorów, którzy posiadają rockową charyzmę i potrafią wyprzedać bilety na wielkie, stadionowe koncerty. Wypełniając po brzegi halę Papp László Budapest Sportaréna 4 razy w 1 weekend, zagrał dla 46 000 osób. W ostatnich latach udało mu się również wyprzedać bilety na koncert w hali Mercedes-Benz Arena w Berlinie, koncert w Tauron Arena w Krakowie oraz koncert w Wiener Stadthalle w Wiedniu. HAVASI Symphonic uplasował się na 2. miejscu na liście Billboard dla międzynarodowych koncertów, na 1. miejscu pod względem sprzedaży albumów na iTunes oraz na 1. miejscu w serwisie Deezer w kilku kategoriach (artysta, album, piosenka).
Wirtuozeria muzyki klasycznej w połączeniu z blichtrem Las Vegas
Występ w stylu typowym dla Las Vegas, w oparciu o oryginalny pomysł amerykańskiego dyrektora kreatywnego, Briana Burke’a (znanego dzięki występowi w Las Vegas pt. „The New Day” Céline Dion oraz Il Divo, America’s Got Talent), oraz francuskiego twórcę efektów wizualnych, Gillesa Papaina, stanowi uroczystość na cześć międzynarodowej kultury.
Rozrywka w 100% dla rodzin, 50% zniżki dla dzieci
Koncert HAVASI jest zapierającym dech w piesiach występem rozrywkowym dla całej rodziny, podczas którego dzieci mogą posłuchać instrumentów klasycznych w nowoczesnym wydaniu, dzięki czemu koncert na pewno przypadnie im do gustu. W odróżnieniu od tradycyjnych koncertów klasycznych, w trakcie tego wyjątkowego i działającego na wyobraźnię występu dziecko nie musi przesiedzieć całego koncertu w ciszy, nie mogąc wyrazić swojej radości i żarliwości. Rodziców zachęca się, by zabrali swoje pociechy ze sobą, o ile dzieci ukończyły 3 rok życia. 50% zniżka dla dzieci i młodzieży, która nie ukończyła 18 roku życia, dotyczy wszystkich biletów.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Warsaw

HAVASI Concert Show - Warsaw 2022
Sun Nov 20 2022 at 03:30 pm HAVASI Concert Show - Warsaw 2022

COS Torwar

DakhaBrakha
Sun Nov 20 2022 at 07:00 pm DakhaBrakha

Progresja

Low Roar
Sun Nov 20 2022 at 07:00 pm Low Roar

Niebo

Warszawa: Nerwica natr\u0119ctw
Mon Nov 21 2022 at 06:30 pm Warszawa: Nerwica natręctw

Warsaw, Poland

[NOWA DATA] PAROV STELAR \/\/ VENOM TOUR 22
Mon Nov 21 2022 at 07:00 pm [NOWA DATA] PAROV STELAR // VENOM TOUR 22

COS Torwar

Parov Stelar in Warsaw, Poland
Mon Nov 21 2022 at 09:00 pm Parov Stelar in Warsaw, Poland

COS Torwar

Warszawa: Nerwica natr\u0119ctw
Mon Nov 21 2022 at 09:15 pm Warszawa: Nerwica natręctw

Warsaw, Poland

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events