Advertisement
GYPSY AND THE ACID QUEEN CHO NA SOLO TOUR9.04.2026 START 20:00
WROCŁAW "NIETOTA" ul. Kazimierza Wielkiego 50
BILETY 50/60 PLN
Dawnośmy się nie widzieli co?
Dlatego już się nie mogę doczekać, aż przyjadę do Wrocławia, po takiej dłuuuuuugaśnej (zbyt długiej) przerwie!
Będziemy mogli się razem rozmarzyć, rozczulić, rozedrgać a może nawet (kto wie) roztańczyć.
Przyjeżdżam ze starymi dobrymi piosenkami w trochę (wiadomo) pozmienianych aranżach, żeby Was troszeczkę zaskoczyć, ale także z totalnie nowymi numerami ze zbliżającej się płyty NA SZLAKU BIAŁYCH SŁOŃC, która już tuż, tuż.
Jestem bardzo szczęśliwy na tą trasę i dam z siebie OPÓR WSZYSTKO CO MAM, żebyśmy spędzili razem super czas, więc jak się wahasz czy przyjść to się nie wahaj i przyjdź!
g.
Gypsy and the Acid Queen to pseudonim Kuby Jaworskiego, songwritera, multiinstrumentalisty, wokalisty i producenta z Krakowa.
Kuba ma na swoim koncie trzy długogrające płyty: „Gypsy And The Acid Queen" 2016, „Dni miłości, noce cudów" 2019 oraz ostatnią „Wyspy" z wiosny 2023 r.
Zasłużoną rozpoznawalność przyniosła mu już pierwsza płyta. To psychodeliczno-bluesowy klimat końca lat 60. Melodyjny, gitarowy, wpadający w ucho.
Drugi album brzmi inaczej. To nadal nostalgiczne melodie flirtujące z muzyką elektroniczną. Pulsują, czarują i wciągają! Trzecia płyta była połączeniem obu światów i zdecydowanie najdojrzalszą płytą artysty.
Aktualnie Gypsy pracuje nad swoją czwartą długogrającą płytą, która będzie się nazywać „Na szlaku białych słońc”
Koncerty Gypsy and the Acid Queen to wyjątkowe przeżycie pełne nostalgii, melancholii, wzruszeń, tańca i przede wszystkim świetnej muzyki, więc daj się tam zabrać!
POSŁUCHAJ TO JA.
DOMO ARIGATO:
ROSA:
OGRÓD EDEN:
Advertisement
Event Venue
Nietota, ulica Stanisława Leszczyńskiego 4, 50-078 Wrocław, Polska, Wroclaw, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.









