Advertisement
EEN DAG OM NOOIT TE VERGETEN! – BENEFIETCONCERTOp zondag 21 september, Wereld Alzheimerdag, organiseert Mireille Vaessen, zangeres van Les Triadours, een bijzonder benefietconcert in Arenberg ten voordele van mensen met dementie. Met dit initiatief wil ze niet alleen meer respect en bewustwording creëren rond dementie, maar ook bijdragen aan het vergroten van het besef dat één op de vijf mensen vroeg of laat met deze aandoening te maken zal krijgen.
Tijdens het concert zullen verschillende artiesten optreden die allen een persoonlijke band hebben met het thema dementie. Onder anderen Liliane Saint-Pierre, Kommil Foo, Warre Borgmans, Dirk Denoyelle, Les Triadours, Majoretski en Mathieu Engels brengen een gevarieerd muzikaal programma, begeleid door de band The Moonlovers.
Filmregiseur Irma Wijsman zal haar visie delen, hoe er op creatieve en persoonlijke wijze oplossingen gevonden kunnen worden in het dagelijkse leven. In de foyer van Arenberg verzorgt designstudio Lieke Li. een artistieke interventie die het bewustzijn verder vergroot.
Na afloop van het concert kunnen bezoekers in de foyer terecht voor informatie van diverse organisaties die ondersteuning en ontspanning bieden aan mensen met dementie en hun mantelzorgers.
Het Brein Instituut is, samen met professor Julie van der Zee, aanwezig op Een dag om nooit te vergeten met een infostand. Voor en na het concert kan je hier terecht met al je vragen. Al 30 jaar doet Het Brein baanbrekend onderzoek en is het een van de goede doelen die gesteund worden via deze benefiet.
De voorstelling wordt ook gelivestreamd naar een publiek in (woon)zorgcentra (voor mensen met dementie) dankzij de steun van Cultuurconnect. Cultuur voor iedereen, ook voor mensen met dementie!
Tickets
€ 25,00
€ 22,00 (Studenten, -26 jaar)
Timings zijn steeds onder voorbehoud.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Arenberg, Arenbergstraat 26, 2000 Antwerpen, België, Antwerp, Belgium
Tickets