About this Event
Hier kun je een ticket kopen dat toegang geeft tot 12 lessen Yin- Nidra Yoga bij Yoga Praktijk Groningen. De lessen worden gegeven op de maandagavond van 19.00 uur tot 20.30 uur in de Lutherzaal van de Lutherse kerk. Iedere les duurt 1.5 uur . Dit pakket van 12 lessen kost 216 euro (excl. Eventbrite admin.kosten), dat is 18 euro per les.
LET OP:)
Bestellen van tickets werkt het beste via de desktop! Sommige telefoons blokkeren namelijk popups. Dit bemoeilijkt de betaling.
De lesperiode van 12 lessen loopt van maandag 12 januari 2026 tot en met maandag 13 april 2026
Data:
12 januari
19 januari
26 januari
2 februari
9 februari
16 februari
2 maart
9 maart
16 maart
23 maart
30 maart
13 april
Ben je een keer verhinderd? Dan kun je iemand in je plaats laten komen. Je mag je ticket ook delen met (een) ander(en) en onderling afspreken wie wanneer een les volgt!
Yogalessen bij Yoga Praktijk Groningen worden gegeven door Floor Duursma-Wolters, gecertificeerd yogadocente met meer dan 20 jaar Yoga ervaring in zowel Iyengar Yoga als Yin Yoga en Yoga Nidra. Zij voltooide onder andere de Teacher Training bij de Nieuwe Yogaschool, één van de beste teacher trainingen van Nederland. Floor volgde daar de Yin teacher training (200 uur) en de Nidra opleiding (50 uur); beide opleidingen zijn erkend door de internationale Yoga Alliance.
Floor is naast yogadocent ook Gz-Psycholoog en eigenaar van Psychologenpraktijk Stad Groningen, gericht op psychische hulp aan jongeren en volwassenen. De kennis en kunde vanuit haar rol als Gz-Psycholoog zorgt in haar yogalessen voor een vermenging van oosterse wijsheid en traditionele yogaleer én westerse kennis van optimaliseren van lichaam en geest.
Heb je vragen of opmerkingen? Neem dan contact op met Yogapraktijk Groningen via [email protected]
Event Venue & Nearby Stays
Lutherse Kerk Groningen, 23 Haddingestraat, Groningen, Netherlands
EUR 227.65






