About this Event
Wat maakt een liefdesliedje onvergetelijk? Waarom raakt het ene nummer je recht in het hart, terwijl een ander langzaam met je meegroeit? Tijdens deze muzikale presentatie bij Van Piere neemt Jeroen Kleijne je mee in de wereld achter de muziek, aan de hand van zijn boek Vlinders in m’n hoofd.
In dit boek delen artiesten, songwriters en andere insiders de verhalen achter honderd Nederlandse liefdesliedjes — van bekende klassiekers tot recente hits en verborgen parels. Het zijn liedjes die verbonden zijn met grote en kleine momenten: een eerste liefde, een afscheid, een onverwachte ontmoeting of dat ene nummer dat precies op het juiste moment op de radio kwam. Liefdesliedjes vormen de soundtrack van ons leven — en dit boek laat horen waarom.
Met bijdragen van onder anderen Thomas Acda, Guus Meeuwis, Diggy Dex en Maaike Ouboter ontstaat een rijk en persoonlijk beeld van hoe muziek en emotie samenkomen.
Tijdens deze presentatie vertelt Jeroen Kleijne over de totstandkoming van het boek en de verhalen die hem het meest zijn bijgebleven. Natuurlijk blijft het niet alleen bij woorden: hij laat ook fragmenten van liedjes horen, waardoor de verhalen nog meer tot leven komen.
Een warme, herkenbare en muzikale avond voor iedereen die ooit geraakt is door een liedje — en benieuwd is naar het verhaal erachter.
Na afloop is er gelegenheid om het boek aan te schaffen en te laten signeren.
Event Venue & Nearby Stays
Boekhandel van Piere, 48 Nieuwe Emmasingel, Eindhoven, Netherlands
EUR 0.00












