Advertisement
„A gdy Jezus skosztował octu, rzekł: Wykonało się! I skłoniwszy głowę oddał ducha.” Ewangelia Jana 19,30Zapraszamy na wieczór pasyjny „Wykonało się”, który odbędzie się w Wielki Piątek o godzinie 19:00 w Społeczności Chrześcijańskiej Północ.
To będzie czas, żeby na chwilę zwolnić i wspólnie przypomnieć sobie, co wydarzyło się na krzyżu i co to znaczy dla naszego życia dzisiaj. Chcemy spotkać się jako Kościół, żeby razem przeżyć ten ważny moment Wielkiego Piątku – w refleksji, wdzięczności i skupieniu.
Podczas wieczoru odbędzie się koncert pasyjny, w którym usłuży zespół Północ Worship. W trakcie spotkania pastor Damian Szafranek podzieli się przesłaniem, w którym zatrzymamy się nad znaczeniem śmierci Pana Jezusa.
Jednym z ważniejszych momentów wieczoru będzie również wspólna Wieczerza. Spotkamy się pod krzyżem, aby jako jeden Kościół wziąć chleb i wino – w prosty sposób przypominając sobie o ofierze Jezusa i o tym, jak wiele dla nas zrobił.
Wierzymy, że będzie to dobry czas, żeby na nowo uświadomić sobie ogrom Bożej miłości i cenę, jaką Jezus zapłacił, abyśmy mogli żyć w wolności i nadziei.
Miejsce:
Społeczność Chrześcijańska Północ - Centrum E10
ul. Elektronowa 10, Warszawa
Kiedy:
Wielki Piątek - 3.04.2026, godz. 19:00
WSTĘP WOLNY
Jeśli chcesz otrzymać przypomnienie o tym wydarzeniu wpisz swój adres mailowy w formularzu: formularz > https://forms.gle/9YEutWqSFnLVf87e7
Zapraszamy – przyjdź i przeżyj ten wielkopiątkowy wieczór razem z nami!
Jeśli nie możesz być z nami na Elektronowej dołącz do transmisji online na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/@schpolnoc
Advertisement
Event Venue
ul. Elektronowa 10, 03-219 Warsaw, Poland, ulica Elektronowa 10, 03-219 Białołęka, Polska, Warsaw, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











