99. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Fri Apr 24 2026 at 09:00 am to 12:00 pm UTC+02:00

Brain Embassy, ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warsaw, Poland | Warsaw

Sie\u0107 Przedsi\u0119biorczych Kobiet
Publisher/HostSieć Przedsiębiorczych Kobiet
99. \u015aniadanie Sieci Przedsi\u0119biorczych Kobiet
Advertisement
🔷 Temat 99. Śniadania Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Budowanie autorytetu i marki osobistej w biznesie
Zapraszamy na spotkanie z Joanną Malinowską-Parzydło – ekspertką decyzji przywódczych i pionierką koncepcji marki osobistej w Polsce. To poranek dla przedsiębiorczyń, które chcą przestać być „anonimowymi szefowymi” i zacząć świadomie budować markę, która przyciąga najlepsze talenty, lojalnych klientów i realnie wzmacnia wyniki finansowe firmy.
🔶 Kup bilet: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/produkt/99-sniadanie-sieci-przedsiebiorczych-kobiet/
Dlaczego warto dołączyć?
W małej i średniej firmie Twoje nazwisko to najsilniejszy magnes na klientów i partnerów. Joanna Malinowska-Parzydło – która jako pierwsza w Polsce wprowadziła pojęcie marki osobistej – pokaże Ci, jak świadomie budować autorytet, by ludzie chcieli pracować właśnie z Tobą. Dowiesz się, jak wykorzystać profesjonalne mechanizmy komunikacji i mentoringu, by skuteczniej realizować swoje cele biznesowe. To spotkanie o tym, jak być liderką, która przyciąga talenty i buduje firmę opartą na zaufaniu, a nie tylko na procedurach.
🔷 O Gościni:
Joanna Malinowska-Parzydło Liderka opinii w świecie zarządzania i socjolożka przywództwa. W 2014 roku swoją bestsellerową książką „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą” stworzyła polski termin „marka osobista”. Doświadczenie zdobywała zarządzając komunikacją i kapitałem ludzkim w czołowych mediach w Polsce (TVN, Rzeczpospolita). Jako doradczyni i executive coach wspiera liderów i zarządy w rozwijaniu przywództwa, które realnie wzmacnia wyniki biznesu. Jest założycielką Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu oraz pomysłodawczynią think tanku HR Influencers. Wykładowczyni MBA i mówczyni TEDx, która po godzinach oddaje się swojej pasji – tańcowi flamenco.
Jak wygląda spotkanie?
🔸 Minuta dla Twojego biznesu: każda uczestniczka ma swój czas na krótkie przedstawienie się, określenie czym się zajmuje i kogo aktualnie szuka do współpracy.
🔸 Rozmowa z Ekspertką: dynamiczne spotkanie z zaproszoną gościnią – czas na konkretne pytania o markę osobistą, zarządzanie i rozwój, rozmowa bez nudnych prezentacji.
🔸 Otwarte rozmowy w kuluarach: swobodne poznanie się i pogłębienie relacji przy wspólnym śniadaniu.
Informacje organizacyjne:
🔹 Data i czas trwania spotkania: 24.04.2026; 9.00-12.00
🔹 Miejsce: Brain Embassy, ul. Konstruktorska 11, Warszawa.
🔹 Parking: na miejscu dostępny jest płatny parking.
🔹 W cenie: udział w spotkaniu, networking, merytoryka, pełne śniadanie, kawa, herbata, woda
🔹 Zniżki dla członkiń: Członkinie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Mentorki oraz członkinie Black Swan Prestige mają 20% zniżkę na wydarzenie.
🔹 Ważne: aby skorzystać z preferencyjnej ceny, prosimy o dokonanie zakupu po uprzednim zalogowaniu się na stronie.
Advertisement

Event Venue

Brain Embassy, ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warsaw, Poland, ulica Konstruktorska 11, 02-673 Mokotów, Polska, Warsaw, Poland

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Warsaw

Warsztat Relaksacji G\u0142osem - Nocne Mruczenie - cykl cz\u0119\u015b\u0107 3
Thu, 23 Apr at 08:30 pm Warsztat Relaksacji Głosem - Nocne Mruczenie - cykl część 3

Pracownia Somatyczna, ul. Dobra 14/16 Warszawa

CHROMADANCE: HOUSE OF SLICE
Thu, 23 Apr at 09:00 pm CHROMADANCE: HOUSE OF SLICE

Pawilony Nowy Świat

Queens of STEM
Thu, 23 Apr at 10:30 pm Queens of STEM

klub Stodoła

Praskie Quadriennale 2027 | Wystawa Studencka | Open Call |  Zg\u0142oszenia do 23 kwietnia
Thu, 23 Apr at 11:59 pm Praskie Quadriennale 2027 | Wystawa Studencka | Open Call | Zgłoszenia do 23 kwietnia

Jazdów 1, 00-467 Warsaw, Poland

Od Genetyki do Kliniki 2026
Fri, 24 Apr at 12:00 am Od Genetyki do Kliniki 2026

Warszawa, Poland

III Ultrasonograficzne Manewry w Pediatrii i Neonatologii
Fri, 24 Apr at 08:30 am III Ultrasonograficzne Manewry w Pediatrii i Neonatologii

Novotel Warszawa Airport (UL. 1 Sierpnia 1, Warsaw, Poland)

Neurologia w nauce i praktyce 2026
Fri, 24 Apr at 10:00 am Neurologia w nauce i praktyce 2026

Courtyard By Marriott - Warszawa

RELACYJNY MODEL TERAPII GESTALT
Fri, 24 Apr at 10:00 am RELACYJNY MODEL TERAPII GESTALT

Krzysztofa Kieślowskiego 3d/1, 02-991 Wilanów, Poland

SPOTKANIE NA GRANICY - PSYCHOPATOLOGIA W FENOMENOLOGICZNYM UJ\u0118CIU GESTALT
Fri, 24 Apr at 10:00 am SPOTKANIE NA GRANICY - PSYCHOPATOLOGIA W FENOMENOLOGICZNYM UJĘCIU GESTALT

Krzysztofa Kieślowskiego 3d/1, 02-991 Wilanów, Poland

XIII Og\u00f3lnopolska Konferencja Naukowa Prawa Sportowego "PRAWO - SPORT - FINANSE" 2026
Fri, 24 Apr at 10:00 am XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Sportowego "PRAWO - SPORT - FINANSE" 2026

ulica Dobra 55, 00-312 Śródmieście, Polska

Dni Otwarte Wadowscy Campery w Jankach!
Fri, 24 Apr at 10:00 am Dni Otwarte Wadowscy Campery w Jankach!

ulica Mszczonowska 24, 05-090 Janki, Polska

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events