Advertisement
ЙОАКИМ ГРУЕВО - СВЕТОВНОТО КИНО В МУЗИКА - проект на ХИЛДА КАЗАСЯН и Плевенска филхармония.📆 Дата: 29 април 2026г.
⏱ Час: 19:00ч.
След огромния успех на програмата "Да послушаме кино", включваща едни от най-популярните теми от български филми, която препълни големите сцени в България и грабна приза "Кристална лира" за върхови постижения в областта на българското музикално изкуство, екипът реши да продължи своето музикално пътешествие с музика от световното кино. Концерт-спектакъл, разкрива картини от знакови ленти - "Имало едно време в Америка", "Кръстникът", "Убий Бил", "Кабаре", "Флашданс", "Хубава жена", филмите на Чарли Чаплин ("Модерни времена") и много други.
Проектът включва избрани филмови парчета от обичани и знакови филми, с изцяло нов аранжимент и интерпретирани от магическите им гласове.
На сцената освен Плевенска филхармония, под диригентството на Борислав Йоцов и солистите ✨ ХИЛДА КАЗАСЯН , ✨ ТЕОДОСИЙ СПАСОВ и ✨ ВАСИЛ ПЕТРОВ са и едни от най-добрите джазови музиканти:
Живко Петров - пиано
Христо Йоцов - барабани
Димитър Карамфилов - контрабас
Михаил Йосифов - тромпет
За още по-силно въздействие на концертите ще присъства мултимедия, подготвена специално от Васил Къркеланов, а новите аранжименти са направени от Христо Йоцов, специално за случая.
❗️❗️❗️
📍Място: НЧ "Просвета - 1927"
📆 Дата: 29 април 2026г.
⏱ Час: 19:00ч.
🎫 БИЛЕТИ в каса на читалището 0879828041, 0898 29 39 51
* * * * * * * *
БИЛЕТИ ОНЛАЙН: https://www.eventim.bg/event/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE-%D0%B2-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D1%87-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0-1927-21230426/
* * * * * * * *
Деца до 6г. влизат без билет и без право на място
* * * * * * * *
При закъснение може да бъдете настанени на места различни от упоменатите в билета Ви!
Advertisement
Event Venue
Народно читалище „Просвета 1927“ - с. Йоаким Груево, Plovdiv, Bulgaria
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





