Advertisement
Egzotiškas ir įspūdingas Australijos aborigenų instrumentas didžeridu ir muzikinė garso terapija. Pirmą kartą Kauno zen studijoje laukia įdomus, retas, terapinis patirčių vakaras!BILIETAI:
https://tickets.paysera.com/lt/event/ispudingasis-australijos-aborigenu-didzeridu-ir-garso-instrumentu-terapija-kaunas
Didžeridu garsas – tai išskirtinis garso ir virpesių terapijos pavidalas, kilęs iš senųjų Australijos aborigenų tradicijų.
Šis gilų, rezonansinį garsą skleidžiantis instrumentas veikia ne tik klausą, bet ir visą kūną, padėdamas atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei atkurti vidinę pusiausvyrą.
Didžeridu gali būti daugiau nei 1500–2000 metų senumo, nors kai kurie tyrimai spėja dar senesnę kilmę.
Jį tradiciškai naudojo Australijos aborigenai ritualuose, šokiuose ir pasakojimuose.
Grojant naudojamas specialus kvėpavimo būdas – cirkuliacinis kvėpavimas, leidžiantis skleisti garsą be pertraukos.
Patyrę muzikantai gali groti be sustojimo net kelias minutes ar ilgiau.
Didžeridu skleidžia gilų, vibruojantį garsą, kuris dažnai imituoja gamtos ar gyvūnų balsus (pvz., dingus, paukščius).
Instrumentas dažnai naudojamas pasakoti „Svajonių laikų“ istorijas – svarbią aborigenų mitologijos dalį.
Tradiciškai kai kuriose aborigenų bendruomenėse didžeridu groti leidžiama tik vyrams, bet Kauno zen studijoje jį galės išbandyti ir moterys, ir vaikai.
Instrumentas laikomas ne tik muzikos, bet ir dvasiniu bei kultūriniu ženklu.
Renginio metu turėsite galimybę susipažinti ir su kitais netradiciniais instrumentais, bei pamuzikuoti.
Renginyje:
Pirmoje dalyje susipažinsite su didžeridu meistru, išgirsite instrumentų gimimo istoriją ir galėsite jį išbandyti,
Antroje dalyje galėsite pasimėgauti terapiniu instrumento poveikiu, kartu kursime netradicinių muzikos instrumentų širdies muziką (didžeridu, dainuojantys Tibeto dubenys, lietaus lazdos, šamaniniai būgnai, švilpynės, barškučiai ir kt.)
Saulius septyni metai gamina muzikos instrumentus didžeridu. Renginio metu jis atskleis instrumento gamybos procesą, galėsite pajusti terapinį jo poveikį, susipažinti ir su kitais netradiciniais instrumentais, bei pamuzikuoti.
KADA? Gegužės 15 d. (penktadienis) 18.30 val. Trukmė apie pusantros valandos.
KUR? Kaunas, DROBĖ (Drobės g. 62, Kaunas). Žemėlapis: https://goo.gl/maps/YWfuSAWyXztp6kNaA
Pro pagrindinį pastato įėjimą einame iki laiptų, lipame į ketvirtąjį (4) aukštą. Pradarę stiklines duris iškart sukame į dešinę ir einame koridoriumi iki senų medinių durų. Greta jų - užrašas "Zen". Pasilikę batus spintoje, lipame siaurais laipteliais į salę. Jei eisite pro šoninį "Drobės" įėjimą (jis nuo pagrindinio įėjimoi pasukus dešinėn, pastato pusėn, kur mašinų aikštelė) užlipus iki ketvirto aukšto, iškart į dešinę.
KIEK? 22 eu.
Turėkit patogią aprangą, kas nori - sau mielą pagalvėlę, miegmaišį ar čiužinį. Kas neturi - duosime. Gali norėtis atsigerti, tad turėkit šilto vandens, arbatos.
BILIETAI:
https://tickets.paysera.com/lt/event/ispudingasis-australijos-aborigenu-didzeridu-ir-garso-instrumentu-terapija-kaunas
Skambinti, rašyti: +370 657 84499 (gegužės 6-10 d. labai prašome skambinti whatsapp ar viber)!!!!
Vietų labai, labai ribotai!
Advertisement
Event Venue
Drobė, Drobe, LT-45184 Kaunas, Lietuva, Kaunas, Lithuania
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.










