Zingen & Meditatie: stilte in het hoofd

Mon, 15 Sep, 2025 at 09:00 am UTC+02:00

De Blauwe Poort, Collegebaan 55 Melle (Gent) | Melle

De Ongetemde Stem
Publisher/HostDe Ongetemde Stem
Zingen & Meditatie: stilte in het hoofd
Advertisement
Je stem inzetten om rust te creëren.
Misschien ken je mediteren, beoefen je het, of was het voor jou een poging of bleef het bij een goed voornemen. Mediteren krijgt met deze stemvorm, hier een nieuwe dimensie. Door het stille stemgebruik, het laten vibreren van je stembanden en het resoneren met een geheel van ‘wat is’, ontwikkel je een zijnstoestand die woorden in het hoofd weglaten, en onnodig maken.
Het klinken is een vorm van erkenning van je zelf, van je zijn. Je spreekt klinkend uit zonder dat woorden nog nodig zijn, je zoekt een rechtstreekse connexie met zijn, het wordt een zijnstoestand.
Deze rustgevende reeks is uiterst geschikt voor mensen die een werkweek met enige beteugeling willen inzetten om niet over eigen grenzen te gaan. Maar ook voor wie angst en onrust te veel tegenkomt. Ook slaapproblemen worden door deze zachte zangvorm vaak weggewerkt.
TECHNIEKEN
🟡stilte
🟡ademhalen
🟡stemgebruik
VOOR:
🟡wie focus mist door de veelheid
🟡wie meer rust in het leven wil inzetten en daar een gewoonte van maken
🟡wie op zoek is naar mystiek in zichzelf
🟡wie de mystiek van de eigen stem in resonantie wil leren kennen en exploreren.

We werken niet via gesprek, er is telkens een korte inleiding en dan oefen je in groep deze meditatievorm. Het werken in groep versterkt het individu, elk is tot inkeer en je wordt begeleid in het oefenen van jouw zijn tussen andere zijnen.
Je bent 5′ voordien aanwezig en blijft de hele meditatiesessie les in de ruimte.
Er is geen voorkennis in zang, noch in meditatie vereist. Er is een kleine technische ondersteuning in het zingen maar dit is ondergeschikt aan het doel van zijn. Je stem is altijd juist.
Deze cursus kan ook in losse lessen gevolgd worden.
PRAKTISCH:
🟡wekelijks op maandag 9u - 9u45 in de Blauwe Poort in Melle (GENT)
🟡15, 22, 29 sept, 6, 13, 20 okt, 3, 10, 17, 24 nov
🟡€155/reeks van 10 lessen
🟡€18/losse les
INSCHRIJVEN
🟡https://www.de-ongetemde-stem.be/zang/product/meditatiezingen/
Op maandagen lopen verschillende curssussen van de Ongetemde Stem. Volg je meerdere cursussen dan heb je de mogelijkheid om ter plekke in de ruime keuken/eetruimte te wachten tussendoor, of een wandeling te maken in de prachtige tuin. Een echte zelfzorgdag!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

De Blauwe Poort, Collegebaan 55 Melle (Gent), Collegebaan 49, 9090 Melle, België, Melle, Belgium

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Melle

Volksdansen
Sun, 14 Sep at 02:00 pm Volksdansen

Geraardsbergsesteenweg 133, 9090 Melle, Belgium

Lessenreeks: Zingen voor 't Plezier
Mon, 15 Sep at 01:30 pm Lessenreeks: Zingen voor 't Plezier

De Blauwe Poort Melle

KSA Melle 55 jaar\ud83e\udd73
Sat, 20 Sep at 12:00 pm KSA Melle 55 jaar🥳

Vogelstraat 24, Melle, België

Kick-Off: Topdokters van Morgen
Sat, 27 Sep at 01:00 pm Kick-Off: Topdokters van Morgen

Orsi Academy

FEEST
Fri, 03 Oct at 07:00 pm FEEST

muziekcafé DE FRISSE JONGEN

Symphony of the cells
Thu, 09 Oct at 09:30 am Symphony of the cells

Melle

Melle is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Melle Events