Advertisement
Magische landschappen. Stap binnen in de mysterieuze wereld van René Magritte. Zijn schilderijen tonen het alledaagse op een onverwachte manier – wat echt lijkt, blijkt een droom. In deze workshop vertalen we die magie naar een eigen surrealistisch landschap. Kunstenaar en museumgids Ihor Biloushchenko begeleidt je bij het creëren van een gelaagd werk waarin collage, kleur en verbeelding samenkomen.
Je hebt voor deze workshop geen eerdere ervaring nodig! We verzamelen in de onthaalruimte van het museum. We doen een voorbereidende oefening in de tijdelijke expo Magritte. La ligne de vie en vervolgens gaan we zelf aan de slag in de atelierruimtes.
Kunstenaar/docent: Ihor Biloushchenko
- Wanneer?
Zaterdag 15 november 10-14u - VOLZET
Zondag 7 december 10-14u - VOLZET
Zondag 18 januari 10-14u
Zondag 15 februari 10-14u
- Kostprijs?
35 euro + museumticket
Kansentarief: 7 euro.
10 plaatsen
- Waar?
Verzamelpunt: onthaalruimte van het museum om het aanvangsuur.
- Breng een schort mee om je kledij te beschermen. Het overige materiaal wordt voorzien door het museum.
- Breng eventueel iets te eten of te drinken mee.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Leopold de Waelplaats, 2000 Antwerp, Belgium, Stories of Antwerp, Leopold de Waelplaats, 2000 Antwerpen, België, Antwerp, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











