Advertisement
Z wielkim hukiem i rozmachem organizuje kolejny zjazd społeczności Elżbiety Liberdy! Tym razem wyjątkowy, bo Świąteczny!
Zapraszam na biznesową kolację, połączoną z ogromną dawką wiedzy z zakresu prawa i inwestycji.
Spotkasz tam absolwentów i prelegentów Akademii Prawa Nieruchomości, Masters of Real Estate oraz Akademii Pośrednika.
Wśród gości będą klienci kancelarii, biznesowi partnerzy, uznani eksperci z branży nieruchomości, prawa, podatków, inwestycji.
Pierwsza cześć spotkania poświęcona zostanie na dyskusje i prelekcje dotyczące najlepszych możliwości inwestycyjnych w nadchodzącym roku.
Przedstawione zostaną konkretne kierunki i narzędzia, dzięki którym na rynku nieruchomości można zarabiać dobrze, szybko, bezpiecznie i bez konieczności angażowania dużego kapitału.
Dodatkowo wśród uczestników pojawi się wielu inwestorów, co umożliwi wspólne realizowanie transakcji.
Po merytoryce rozpoczniemy moderowany networking, gdzie w luźnej atmosferze będziemy wymieniać doświadczenia.
Wieczór spędzimy przy świątecznej kolacji i wysublimowanych trunkach. Nie zabraknie części tancznej :)
A to wszystko w pięknych wnętrzach ekskluzywnej restauracji Amantii w Warszawie.
Jak zawsze, dbając o najwyższy komfort uczestników, ekskluzywność i możliwość spędzenia czasu w wyselekcjonowanym gronie przedsiębiorców event ma charakter zamknięty – tylko na zaproszenia.
Aby uzyskać zaproszenie i warunki uczestnictwa należy zadzwonić lub napisać na whatsup 509782009.
Czujesz, że to miejsce dla Ciebie, chcesz poznać fantastycznych ludzi, nawiązać wartościowe relacje i spędzić niezapomniany świąteczny czas … napisz.
Data 11 grudnia 2025r.
Program wydarzenia:
Start godzina 17.00
Wykład poprowadzi radca prawny Elżbieta Liberda.
- Jak obrać strategię inwestycyjną na 2026r, aby uniknąć największych błędów inwestorów?
- Modele inwestowania i działania na rynku nieruchomości w 2026 bez zaangażowania dużego kapitału.
- Szybki audyt i sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości, aby nie robić „pustych” przebiegów?
wykład Łukasza Chrzanowskiego
- Nowoczesne technologie i narzędzia usprawniające działanie pośredników, fliperów i inwestorów.
wykład Piotra Turalskiego
- Przyszłość pośrednictwa i sorcingu nieruchomosści. Łączenie modeli biznesowych i skalowanie zysków.
Niezwykle istotną częścią spotkania będzie sesja Q&A z ekspertami. To czas na rozwianie wszelkich wątpliwości i uzyskanie konkretnych odpowiedzi.
Networking. Welcome drink. 19.00
Uroczysta kolacja świąteczna 20.30
22.00 – 1.00 – Dyskusje w gorącym włoskim klimacie. Italy disco:)
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Amanti, ulica Żurawia 6/12, 00-503 Śródmieście, Polska, Warsaw, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











