Advertisement
*** 𝐁𝐑𝐀𝐊 𝐌𝐈𝐄𝐉𝐒𝐂 ***Na warsztatach poznacie metodę brush lettering. To sztuka kaligrafowania liter za pomocą brush penów, czyli pisaków pędzelkowych lub pędzli. Zajęcia są dla każdego: dla osób początkujących, szukających nowej pasji, ulubionego stylu. Dla tych, którzy próbowali samodzielnie swoich sił w kaligrafii, ale chcieliby szlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonego nauczyciela. Dla tych, którzy posiadają już doświadczenie kaligraficzne, ale chcą je poszerzyć o tworzenie ozdobników do liter. Dla szukających chwili wytchnienia i relaksu w klimatycznym miejscu, w towarzystwie osób dzielących tę samą pasję. Dla osób, które chcą wejść w świat rękodzieła czy sztuki, ale brakuje im odwagi. Kameralna grupa umożliwia indywidualne podejście do każdego z uczestników.
Zajęcia rozpoczniemy od analizy wzornika i omówienia anatomii litery. Po rozgrzewce i oswojeniu się z nowym narzędziem zapoznamy się z alfabetem liter małych, spróbujemy pierwszych słów i zdań, wspomnimy o światłach między literami, słowami, wersami, następnie przyjdzie czas na litery wielkie i gotowe kompozycje. Na warsztatach nie tylko zapoznacie się z nowym krojem pisma – wykorzystując zdobytą wiedzę, stworzycie własną barwną kompozycję.
➡️ Wstęp wolny, 𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐲: [email protected]
➡️ 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀❗ Warsztaty przeznaczone dla osób, które do tej pory nie brały w Domu Liter udziału w tego typu kursie. Kurs obejmuje dwa spotkania majowe w poniedziałki 4 oraz 11 maja (nie można wziąć udziału w warsztatach w tylko jednym wybranym terminie!). Warsztaty dla osób indywidualnych (nie przyjmujemy zapisów grupowych). Limit miejsc: 𝟖.
Advertisement
Event Venue
Podwale 15, 85-111 Bydgoszcz, Poland, ulica Podwale 15, 85-111 Bydgoszcz, Polska, Bydgoszcz, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





