Advertisement
Warsztat Głos Sensoryczny🍀 Uwolniony Głos potrafi dawać ogromną radość i spełnienie. Swoboda wyrażania siebie dźwiękiem daje wspaniałe poczucie mocy. Żeby móc ją uruchomić potrzeba otworzyć się na odczuwanie swojego ciała. Z wielu przyczyn nie zawsze jest nam ono dostępne.
🌷Niejednokrotnie wczesne doświadczenia z okresu dojrzewania oraz różne życiowe trudności, które są naszym udziałem na długi czas mogą nam zablokować świadomość odczuć płynących ze zmysłów. Dlatego powstał Warsztat Głos Sensoryczny aby przywrócić odczuwanie ciała i umożliwić swobodne wyrażanie siebie głosem.
🌿 Dlaczego głos jest tak wrażliwy na blokady płynące ze środowiska? Bo jako już jako małe dzieci uczymy się, że nasz głos to my. To nim wyrażamy pierwsze potrzeby, gdy jeszcze nie umiemy mówić. Jako niemowlęta krzyczymy gdy jesteśmy głodni lub gdy czujemy dyskomfort. Poprzez głos, na tym etapie różnicujemy siebie od świata zewnętrznego i jeszcze nie blokujemy jeszcze ani czucia siebie ani ekspresji. Nasz głos staje się ważną częścią naszej tożsamości i zostaje z nią na zawsze. Dlatego wszystko co dzieje się Tobie dzieje się twojemu ciału i głosowi. Zarówno w tym pozytywnym jak i negatywnym aspekcie.
🔥Co będziemy robić?
Wrócimy do czasów dzieciństwa, gdy wyrażanie siebie głosem przychodziło nam naturalnie, do spontanicznej zabawy własnym dźwiękiem i odkrywania odczuć z nią związanych. Minimum teorii, maximum praktyki
💜 Przejdziemy przez ćwiczenia sensoryczne, które uwrażliwią nas na odczuwanie siebie, przez zmysł dotyku, słuchu, smaku, równowagi i świadomości ciała.
💙 Z zamkniętymi oczyma będziemy badać świat wokół nas, zanurzymy dłonie w różnych fakturach.
🩵 Będziemy badać własne odczucia rezonansu w ciele.
💚 Sprawdzimy jak ruch i oddech wpływa na działanie głosu.
💛 Doświadczymy kojącej mocy głosu na nasze ciało i jej zdolności do uwalniania od stresu
🧡 Będziemy też wspólnie śpiewać z uważnością i czułością do swojego ciała.
🥸 Dla kogo?
👉Dla osób, które chcą rozwijać swój głos i rozumieć jego działanie z poziomu ciała.
👉 Dla osób, które bardzo chcą śpiewać, ale czują w sobie blokady.
👉 Dla wokalistów, mówców, aktorów, nauczycieli, szkoleniowców zarówno pracujących zawodowo jak i amatorów.
👉 Dla tych, którzy chcą nauczyć się lepiej oddychać i wykorzystywać ten oddech dla swobodniejszej pracy głosem.
🗓️ Kiedy:
14.03.2016 w godzinach 10.00-15.00
🏠 Gdzie:
Pracownia Somatyczna, ul. Dobra 14/16 w Warszawie
💰Inwestycja:
🐦Early Birds do 26.02.2026 - 350 zł
💎Cena regularna od 27.02.2026 - 400zł
🙂 Moi uczniowie mają 50 zł zniżki a rabaty sumują się 🙂
✉️ Zgłoszenia przez mail: [email protected] lub przez Messenger na stronie https://www.facebook.com/warsztat.wokalny
👩 O mnie:
Magdalena Wieczorek
Jestem wokalistką, trenerką głosu psycholożką, kompozytorką, autorką tekstów a także współtwórczynią zespołów Same Suki oraz Wolno
🌿Pracuję holistyczne w oparciu o różne techniki pracy z głosem, m.in. techniki mix oraz flow phonation rozszerzając je o fizjoterapeutyczną wiedzę o ciele, wprowadzając elementy terapii posturalnej, technik oddechowych, mioterapii, technik manualnych, elementy terapii logopedycznej, pracy sensorycznej oraz wiedzę z zakresu psychologii.
🎓 Ukończyłam wydział wokalny Szkoły Muzycznej II st. Im. F. Chopina w Warszawie, oraz studia magisterskie z Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w 2005 roku, posiadam certyfikat trenerski Europejskiego Centrum Kształcenia Głosu i Voice and More, gdzie obecnie pracuję. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu treningu głosu...
Więcej o mnie na moim profilu Warsztatowym
Advertisement
Event Venue
Pracownia Somatyczna, ul. Dobra 14/16, Warszawa, ulica Dobra 8/10, 00-388 Śródmieście, Polska, Warsaw, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.