Advertisement
VAN DEN VOS DIE AMOC MAECTE – HAN COUCKE, FRANK FOCKETYN, INI MASSEZ EN JONAS LEEMANSVan de vos die amoc maecte is een bewerking van de klassieker der klassiekers: Reinaert de Vos. Een carrousel van kleurrijke personages die niet doorhebben dat ze rondjes draaien. Eentje stapt af en laat ons meekijken in deze schijnwereld. De slechterik -die alles op de korrel neemt- wordt centraal geplaatst.
Zo wordt deze schelmenroman een theatrale zoektocht naar waarachtigheid. We hebben allemaal onze geheimen, onze zwaktes. We verbergen ons achter wetten, vlaggen, organisaties, goede doelen… maar vroeg of laat zal onze natuur overwinnen.
Dimitri Leue bewerkt deze klassieker tot iets origineels. Vier topacteurs geven gestalte aan de beestige personages. Han Coucke kruipt in de pels van de meest aimable slechterik, Frank Focketyn geeft gestalte en volume aan de goedgelovige leeuw Nobel, Ini Massez neemt het op voor haar neef Vos als Grimbert de das en Jonas Leemans wil als wolf Isengrijn maar één ding: wraak nemen op vos.
Reinaert de Vos dus, in deze 'Van de vos die amoc maecte'. Maar dan zoals je hem nog nooit zag of hoorde. Een schelmenstuk, een sluw slopen van het zeggenschap.
Tickets
€ 26,00
€ 23,00 (Studenten, -26 jaar)
Timings zijn steeds onder voorbehoud.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Arenberg, Arenbergstraat 26, 2000 Antwerpen, België, Antwerp, Belgium
Tickets