Advertisement
WAALHELLA PART // Abhorrent Rift, Blood of Kings, Panoptikon en ShatterproofZondagmiddag 22 Maart zijn we weer terug met een dosis heavy music uit eigen land!
Na goed overleg gaan we het weer op pakken. Waalhella zoals we de eerste edities deden. Zondagmiddag met het beste wat de underground scene heeft te bieden. Laat je verrassen door bekende maar ook het onbekende en support de scene. Toffe grotere podia met bekende bands zijn er genoeg in ons land. Maar muziek cafés, jongerencentrums en overige plekken die de underground (helaas vaak niet rendabel meer) een plek geven zijn er steeds minder. Zo lang jullie blijven komen zullen wij het met alle plezier doen. Weet dat je tickets in de voorverkoop halen ons en de zaal heel veel helpt. Zo kan o.a. de personeels capaciteit beter ingeschat worden en vooraf aangetoond worden dat het de moeite waard is om de volgende editie al in gang te zetten.
Dit keer met de 90's stijl Death metal van Abhorrent Rift, De Oldschool hardcore van Blood of kings, De kettingzaag groovende Death metal van Panoptikon en de nieuwe Metallic Hardcore band Shatterproof.
14:00 -14:30 Shatterproof
15:00 - 15:40 Abhorrent Rift
16:10 - 16:45 Blood of Kings
17:15 - 18:00 Panoptikon
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Winselingseweg 12, 6541AK Nijmegen, Netherlands, Winselingseweg 12, 6541 AK Nijmegen, Nederland, Nijmegen, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.








