VitenShitShow // Lofoten kulturhus

Sat, 11 Apr, 2026 at 06:00 pm UTC+02:00

Lofoten kulturhus - Svolvær | Svolvær

Lofoten kulturhus - Svolv\u00e6r
Publisher/HostLofoten kulturhus - Svolvær
VitenShitShow \/\/ Lofoten kulturhus
Advertisement
Dennis Siva og Stian Sandø - kjent fra Newton på NRK, har i flere år begeistret barn og unge med kule og gøyale eksperimenter! Nå er de klare til å ta Lofoten kulturhus med storm!
Dennis Siva Lie er en prisbelønnet programleder og energisk formidler. Han studerte Biologi ved UiO, og med stor lidenskap for klima og natur tar han med seg stort engasjement i både foredrag og show. Han begynte som programleder for NRK i 2019 for det populærvitenskapelige programmet «Newton», og senere «Superkroppen» og “Ikke gjør dette mot klimaet”, som gir publikum en unik blanding av underholdning og læring. Han har vunnet både Emmy og Gullrute.
Stian Sandø er en 32 år gammel programleder, TV-personlighet og gründer. Han gikk på Ski vgs. Han har studert Computer Science og Electrical Electronics på NTNU. Han opprettet eller eier en rekke selskaper som D-SCOR, Flare og Nerdekollektivet. Fra NRK er han blant annet kjent fra Newton, Sommeråpent og Unormal.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Lofoten kulturhus - Svolvær, Torget,Svolvær, Norway

Tickets
Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Svolvær

Koht, h\u00e5p og glede \/\/ Lofoten kulturhus
Fri, 24 Apr at 07:00 pm Koht, håp og glede // Lofoten kulturhus

Lofoten kulturhus - Svolvær

Thomas Dybdahl \/ Trevarefabrikken
Fri, 24 Apr at 09:00 pm Thomas Dybdahl / Trevarefabrikken

Dreyers gate 72, 8312 Henningsvær, Norway

Det Betales \u2013 50 \u00e5r med The Beatles
Sat, 25 Apr at 07:00 pm Det Betales – 50 år med The Beatles

Lofoten kulturhus - Svolvær

Sceneverftet: Jesus Christ Superstar
Fri, 08 May at 07:00 pm Sceneverftet: Jesus Christ Superstar

Lofoten kulturhus - Svolvær

Svolvær is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Svolvær Events