Advertisement
Aan het eind van de zomervakantie nodigen we jullie uit voor een gezellige vegan potluck/picknick in het Oranjepark in Apeldoorn. Vooralsnog houden we hier zaterdagmiddag 29 augustus voor aan. Mocht het weer erg slecht zijn die dag, dan gaan we een nieuwe datum prikken. Vanaf 12.00 uur is iedereen van harte welkom. Neem zelf wat vegan hapjes mee (voor jezelf en om uit te delen). Denk ook aan het meenemen van een kleedje, bestek, bord en drinken.
Deze middag is bedoeld als fijne afsluiting van de zomervakantie en om kennis te maken met de Apeldoornse gemeenteraadsfractie van de Partij voor de Dieren. Heb je vragen voor de fractie? Wil je kennis komen maken? Wil je ons netwerk verstevigen?
Je bent van harte welkom.
Aanmelden is wenselijk, zodat we je kunnen bereiken mocht het weer te slecht zijn op 29 augustus en we een nieuwe datum moeten plannen.
Aanmelden kan op [email protected]
Hier kan je ook je vragen voor de fractie achterlaten.
Eet je met ons mee eind augustus?
Advertisement
Event Venue
Oranjepark Apeldoorn, Oranjepark,Apeldoorn, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





