Advertisement
Tallinna vanalinna päevade avaetendus „Reval otsib trubaduuri“ toimub 5. juunil kell 20 Toompargis.„Reval otsib trubaduuri“ on hoogne ja mänguline lavastus, mis põimib keskaegse maailma tänapäevase meelelahutusega. Tegemist on muusikalise suurvormiga, kus kohtuvad tuntud Eesti artistid, näitlejad ja muusikud, pakkudes publikule nii huumorit, pinget kui ka üllatusi.
Lavastuse keskmes on fantaasiarikas võistlus, kus eriilmelised esinejad püüavad võita Revali ülikute – raehärra (Sepo Seeman) ja raepreili (Tiit Sukk) – poolehoidu. Etendust juhib karismaatiline heerold (Ott Sepp), kelle kõrval kujundavad toimuvat timukas (Aleksandr Popov) ning linnamoosekant (Jaan Ots).
Ihaldatud trubaduuri tiitli eest hakkavad võistlema armastatud artistid Ott Lepland, Tanja Mihhailova-Saar, Koit Toome, Liis Lemsalu ning Utopia Entertainmenti tantsijad.
Võistlus kulgeb tempokalt ja ettearvamatult, tuues lavale üha uusi pöördeid, ootamatuid sekkumisi ja eriilmelisi etteasteid, mille käigus pannakse proovile nii esinejad kui ka kohtunike kannatlikkus. Pinged kasvavad, ootused põrkuvad ning sündmuste käik kisub korduvalt ettearvamatutesse suundadesse. Kas Reval leiab endale ikka trubaduuri või jäävad Vanalinna päevad tänavu sootuks ära?
Tule ja saa osa ainulaadsest Vanalinna päevade avaetendusest Toompargis – spetsiaalselt selleks sündmuseks loodud lavastusest, mida ei ole võimalik näha kusagil mujal ega ühelgi teisel ajal!
Sündmus on tasuta.
***
Vanalinna päevade programmis on ligikaudu 300 sündmust, mis pakuvad avastamisrõõmu nii peredele kui ka igas vanuses külastajatele.
Tutvu programmiga: vanalinnapaevad.ee.
Vanalinna päevade programmi ja kaardi leiad peagi ka Ela äpist.
Advertisement
Event Venue
Toompark, Tallinn, Estonia
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.










