Valentines Party

Sat Feb 17 2024 at 08:00 pm to Sun Feb 18 2024 at 07:00 am

OSP Jazgarzew | Warsaw

Funky Party Team
Publisher/HostFunky Party Team
Valentines Party
Advertisement
Witajcie Kochani! ??
Zapraszamy Was serdecznie na Walentynkową Noc, Naszą niezwykłą imprezę, która odbędzie się w eleganckim OSP w sercu Jazgarzewa! ? Przygotujemy dla Was wyjątkowe, tematyczne dekoracje, które przeniosą Was w świat marzeń i fantazji. To wydarzenie nie tylko dla par, ale dla wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniany wieczór pełen śmiechu, tańca i dobrej zabawy! ??
Na początek proponujemy Wam lekkie przekąski i orzeźwiające napoje, byście mogli rozpocząć wieczór w doskonałym nastroju! ?? Wierzymy, że nasze starannie przygotowane atrakcje dostarczą Wam mnóstwo radości i emocji.
Aby wziąć udział w tej niezapomnianej nocy, będziemy zbierać składki( Po nowym roku określimy jakiej wysokości będą tym razem) Oczywiście, im więcej osób, tym weselej! Zachęcamy do zabrania ze sobą przyjaciół i bliskich, ale pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisy są konieczne! ?⚠️
Niech ta noc będzie również okazją do wyrażenia Waszej kreatywności! Bądźcie oryginalni i zaskoczcie nas swoim unikalnym stylem!
Do zobaczenia na miejscu - razem stworzymy niepowtarzalne wspomnienia! ??
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

OSP Jazgarzew, Główna 31,Piaseczno gmina, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: