Toekomstgericht personeelsbeleid in de zorg: nu innoveren in tech en touch

Thu Mar 26 2026 at 12:00 pm to 04:30 pm UTC+01:00

Willem Fenengastraat 2 | Amsterdam

ImpactWork
Publisher/HostImpactWork
Toekomstgericht personeelsbeleid in de zorg: nu innoveren in tech en touch
Advertisement
ImpactWork organiseert op 26 maart een seminar over HR in de zorg
About this Event

Als HR-professional in de zorg hoef je niemand uit te leggen hoe het ervoor staat. Vacatures die maanden openstaan. Medewerkers die met passie begonnen, maar uitgeput afhaken. Een rooster dat elke week opnieuw een puzzel is. En jij bent degene die het moet oplossen, terwijl je amper toekomt aan de vraag: hoe moet dit over drie jaar?

Op 26 maart organiseren we een middag voor HR-professionals in de zorg om stil te staan bij die vraag. Drie toonaangevende zorgorganisaties delen waar ze tegenaan liepen, welke keuzes ze maakten en wat het opleverde:

Zorgorganisaties aan het woord

  1. 's Heeren Loo – Ellen van Vliet (adviseur Leren & Ontwikkelen) vertelt waarom deze zorgorganisatie voor mensen met een beperking stopte met kijken naar cv's en diploma's, en wat dat opleverde.
  2. Calidus – Susan Griffioen (Lead Recruitment) deelt hoe deze West-Friese zorgorganisatie haar recruitmentstrategie omgooide en welke aannames ze losliet.

Event Photos

Over ImpactWork

Bij ImpactWork geloven we in een toekomst waarin werk betekenisvol, inclusief en duurzaam is. Onze missie is om organisaties te ondersteunen in hun transitie naar een arbeidsmarkt waarin talent optimaal tot bloei komt en gelijke kansen voor iedereen vanzelfsprekend zijn. Door mensgerichte innovatie te combineren met duurzame strategieën, bouwen we samen aan een werkomgeving waarin medewerkers en organisaties niet alleen groeien, maar ook blijvende impact maken.



Impact Partners
Agenda

🕑: 12:00 PM - 12:30 PM
Inloop met broodje
🕑: 12:30 PM - 12:55 PM
Opening & Duurzaam HR Trends 2026
🕑: 12:55 PM - 01:20 PM
Toekomstgericht leiderschap en Duurzaam HRM in de zorg.
🕑: 01:20 PM - 01:50 PM
‘s Heeren Loo en de kracht van Skills based werven
Host: Ellen van Vliet

Info: Ellen van Vliet vertelt waarom deze zorgorganisatie voor mensen met een verstandelijke beperking verder kijkt dan alleen het diploma. Wat dat opleverde en wat hun verdere plannen zijn rond het invoeren van skills.


🕑: 01:50 PM - 02:15 PM
Calidus zet in op een toekomstgerichte recruitmentstrategie
Host: Susan Griffioen
🕑: 02:15 PM - 02:35 PM
Verplaatsing & koffie pauze
🕑: 02:35 PM - 03:00 PM
Inspiratiesessie A: Werkgeluk als fundament voor behoud van medewerkers

Info: Iedereen heeft het over werkgeluk, maar hoe maak je het echt onderdeel van je beleid? In deze sessie kijken we naar psychologische veiligheid en veerkracht – niet als HR-jargon, maar als meetbare factoren die direct invloed hebben op verzuim en verloop. Je gaat naar huis met een aanpak om dit in je eigen teams bespreekbaar en werkbaar te maken.


🕑: 03:05 PM - 03:30 PM
Inspiratiesessie B: De kracht van divers talent: voorbij de standaard CV

Info: Uw organisatie heeft talent nodig. Studenten, 67-plussers, nieuwkomers (zoals Oekraïners en statushouders) en neurodiverse personen beschikken over unieke vaardigheden en perspectieven die u niet zomaar vervangt. Toch worden deze groepen vaak over het hoofd gezien vanwege traditionele aannames of structurele drempels.


🕑: 03:35 PM - 04:00 PM
Inspiratiesessie C: AI voor HR, hype of hulp?
Host: Jaap Jan van Assen

Info: Je hoort overal dat AI het antwoord is. Maar waarop eigenlijk? In deze workshop maken we het concreet: waar kan AI je echt tijd besparen in HR-processen, en waar blijft het voorlopig mensenwerk? Je krijgt voorbeelden die je direct kunt toepassen, zonder dat je IT-afdeling in paniek raakt.


🕑: 04:00 PM - 04:30 PM
Gezamenlijke afsluiting & netwerkborrel
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Willem Fenengastraat 2, 2 Willem Fenengastraat, Amsterdam, Netherlands

Tickets

EUR 15.13 to EUR 30.25

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Amsterdam

Roy Wood Jr.
Wed, 25 Mar at 09:45 pm Roy Wood Jr.

Boom Chicago

Parking permit Tash Sultana
Thu, 26 Mar at 12:00 am Parking permit Tash Sultana

12th World Congress on Anesthesia and Critical Care
Thu, 26 Mar at 09:00 am 12th World Congress on Anesthesia and Critical Care

Amsterdam, Netherlands

Transformation Digital Art 2026
Thu, 26 Mar at 10:00 am Transformation Digital Art 2026

Arie Biemondstraat 111, 1054 PD Amsterdam, Netherlands

Banksy Museum Amsterdam Winter
Thu, 26 Mar at 10:00 am Banksy Museum Amsterdam Winter

Banksy Museum Amsterdam

Amsterdam Tech Job Fair 2026
Thu, 26 Mar at 06:00 pm Amsterdam Tech Job Fair 2026

art'otel Amsterdam, Powered by Radisson Hotels

Wat is wijsheid over tegenslag & hoop | generatie diner
Thu, 26 Mar at 06:00 pm Wat is wijsheid over tegenslag & hoop | generatie diner

Javastraat 118A

Rosalie Cunningham - Amsterdam
Thu, 26 Mar at 07:00 pm Rosalie Cunningham - Amsterdam

Toekomstmuziek

Dominguinho
Thu, 26 Mar at 07:00 pm Dominguinho

Melkweg

Jo\u00e3o Gomes, Mestrinho, Jota.p\u00ea in Amsterdam
Thu, 26 Mar at 07:00 pm João Gomes, Mestrinho, Jota.pê in Amsterdam

Melkweg

PARLOUR Presents: The Ultimate Music Quiz!
Thu, 26 Mar at 07:30 pm PARLOUR Presents: The Ultimate Music Quiz!

The Parlour Amsterdam

Amsterdam is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Amsterdam Events