Advertisement
MIROSLAV DONUTIL oslavuje 75 rokov a mieri do Kremnice!Legendárny český herec, zabávač a rozprávač MIROSLAV DONUTIL oslavuje neuveriteľných 75 rokov a svoje životné jubileum sa rozhodol osláviť tam, kde to má najradšej: na javisku, medzi svojimi divákmi.
V júni tak zavíta do Kremnice s obľúbenou one man show Na kus reči, ktorá už roky baví publikum po celom Česku aj Slovensku. Toto vystúpenie bude naozaj výnimočné. Nielen skvelým humorom a atmosférou, ale aj tým, že pôjde o súčasť jubilejnej narodeninovej tour. Príďte si užiť večer plný príbehov, zážitkov a spomienok, ktoré Miroslav Donutil rozpráva s typickou noblesou, vtipom a nadhľadom.
Miroslav Donutil je jeden z najznámejších a najobľúbenejších českých hercov, komikov a rozprávačov. Za jeho talent určite môžu aj rodinné gény. Jeho rodičia boli ochotnícky herci a starý otec bol vynikajúcim a nadšeným rozprávačom. V divadle hral už za štúdií, konkrétne v divadle Husa na povrázku. V roku 1990 sa stal členom činohry súboru pražského Národného divadla.
Na kus reči prinášajú nové príbehy aj obľúbené historky z jeho bohatého života a života priateľov. A tentoraz budú mať ešte narodeninový nádych.
Vstupenky môžete zakúpiť online cez náš web alebo fyzicky v Kultúrnom a informačnom centre mesta Kremnica (v medzibrání).
Vstupné - 29€
Tešíme sa na vás!
Advertisement
Event Venue
Akropola Kremnica, Akropola Kremnica, Ulica Pavla Križku, 393/10, Banska Bystrica, Slovakia
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.








