Tjuvjakt // Rockefeller // Pres. av All Things Live

Wed, 05 Nov, 2025 at 07:00 pm UTC+01:00

Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene | Oslo

All Things Live Norway
Publisher/HostAll Things Live Norway
Tjuvjakt \/\/ Rockefeller \/\/ Pres. av All Things Live
Advertisement
TJUVJAKT TIL ROCKEFELLER 5. NOVEMBER 2025 ❣️
Det svenske hiphop-kollektivet Tjuvjakt kommer tilbake til Norge, denne gangen til Rockefeller i Oslo 5. november. Etter en utsolgt konsert på Parkteatret i fjor høst og en energisk opptreden på FOMA-festivalen tidligere i år, er forventningene store når femkløveren igjen inntar en av hovedstadens største scener.
Med fem album, to mixtaper, en EP og priser som GAFFA-prisen for «Årets Gjennombrudd», i tillegg til flere nominasjoner til både P3 Guld og Grammis, har Tjuvjakt sikret seg en solid plass i både svenske og norske musikkhjerter 🫶🏼
I 2023 feiret Tjuvjakt ti år sammen med to albumutgivelser – det kritikerroste «Lov å leve» og «Tjuvjakt», en hyllest til bandets røtter. Evnen til å vokse og samtidig ta vare på sin identitet, har gjort Tjuvjakt til et av de mest toneangivende navnene i skandinavisk hiphop.
På Rockefeller kan publikum forvente både nye hits og gamle favoritter som «Tandtråd» (2013), «Cornflakes i sängen» (2016) og «Tårarna i halsen» (2017). Tjuvjakts konserter er kjent for å være eksplosive, intime og fulle av nærvær – og 5. november blir intet unntak.
Billetter i salg fredag 29. august klokken 10:00 via ticketmaster.no - eller meld deg på forsalg via nyhetsbrevet vårt 🎫
--
Bill. kr. 350,- + bill.avg.
18 års aldersgrense med legitimasjonsplikt. Ingen vergeordning. Gyldig legitimasjon er fysisk nasjonalt ID-kort, pass, fysisk førerkort eller bankkort med bilde. Digital legitimasjon (digitalt førerkort eller Bank-ID) eller bilde av legitimasjon er ikke gyldig legitimasjon.
Arrangementet har ståplasser.
Dørene åpner kl. 19.00. Arrangementet starter ca. 1 time etter dørene åpner. NB! Det anbefales å komme i god tid før arrangementet starter da det kan bli kø.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene, Auditorium AS, Rockefeller - John Dee - Sentrum Scene, Badstugata 2, Oslo, Norway

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Oslo

Frokostsamtale med Maritea Dh\u00e6lin og Louis Schou-Hansen
Wed, 05 Nov at 09:00 am Frokostsamtale med Maritea Dhælin og Louis Schou-Hansen

Marstrandgata 8, 0566 Oslo, Norway

Boklansering: Synlig og usynlig. Kvinner i pastorroller i norske frikirker
Wed, 05 Nov at 11:30 am Boklansering: Synlig og usynlig. Kvinner i pastorroller i norske frikirker

Gydas vei 4, 0302 Oslo, Norway

Storefri x 2 \/\/ Sentrum Scene \u2013  Kl. 17 (EKSTRA - F\u00c5 BILLETTER) | Kl. 20 (UTSOLGT)
Wed, 05 Nov at 05:00 pm Storefri x 2 // Sentrum Scene – Kl. 17 (EKSTRA - FÅ BILLETTER) | Kl. 20 (UTSOLGT)

Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Ekstraforedrag: Kunsten er n\u00e5: Oda Krohg \u2013 en bohemprinsesse?
Wed, 05 Nov at 05:30 pm Ekstraforedrag: Kunsten er nå: Oda Krohg – en bohemprinsesse?

Brynjulf Bulls plass 3, 0250 Oslo, Norway

Hestedirektoratets Rockequiz 5\/11
Wed, 05 Nov at 06:00 pm Hestedirektoratets Rockequiz 5/11

Vaterland

MARIE L\u00d8V\u00c5S \/\/ Josefine Visescene
Wed, 05 Nov at 07:30 pm MARIE LØVÅS // Josefine Visescene

Josefinesgate 16, 0351 Oslo, Norway

The Dwarfs of East Agouza
Wed, 05 Nov at 08:00 pm The Dwarfs of East Agouza

Hausmanns gate 34, 0182 Oslo, Norway

Intimkonsert med ELG - UTSOLGT
Wed, 05 Nov at 09:00 pm Intimkonsert med ELG - UTSOLGT

Grefsenkollveien 100, 0490 Oslo, Norway

Skeiv Verden's International Conference on Intersectionality 2025
Thu, 06 Nov at 09:00 am Skeiv Verden's International Conference on Intersectionality 2025

Kristian Augusts gate 21, 0164 Oslo, Norge

Jubileumskonferanse - Autismeforeningen 60 \u00e5r
Thu, 06 Nov at 09:00 am Jubileumskonferanse - Autismeforeningen 60 år

Radisson Blu Scandinavia Hotel, Oslo (Holbergs Gate 30, Oslo)

Oslo is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Oslo Events