Tesseract, Lorna Shore + Heresy Denied / 9 VIII 2022 / Warszawa

Tue Aug 09 2022 at 06:00 pm to 11:00 pm

Palladium | Warsaw

Knock Out Productions
Publisher/HostKnock Out Productions
Tesseract, Lorna Shore + Heresy Denied \/ 9 VIII 2022 \/ Warszawa
Advertisement
? 18:00 - Drzwi
? 19:00-19:40 - Heresy Denied
? 20:10-21:10 - LORNA SHORE
? 21:40-22:40 - TESSERACT
---
?? 9 sierpnia 2022 roku fani deathcore’u i progresywnego metalu spotkają się pod jedną sceną! Amerykanie z Lorna Shore oraz brytyjskie Tesseract zagrają wspólny koncert w warszawskim klubie Palladium. W roli supportu zespołów wystąpi poznański skład Heresy Denied.
?? Tesseract and Lorna Shore will perform in Poland on August, the 9th in 'Palladium' club, Warsaw. Their supporting act will be Heresy Denied.

? ????????? ?? progressive metal:
Kapela narodziła się w 2003 roku i od samego początku porusza się na styku rocka progresywnego, progresywnego metalu i djentu.
Umiejętne wymieszanie tych stylistyk sprawiło, że Anglicy stali się cenionym i rozpoznawalnym zespołem. Pochwały spłynęły ze strony nie tylko "Terrorizera", "Metal Hammera", "Kerranga!", lecz również opiniotwórczego w skali światowej amerykańskiego dziennika "Washington Post". Szczególnie po znakomitej drugiej płycie "Altered State" (2013; wznowienie ukazało się w 2020 roku, gdy pandemia uniemożliwiła koncertowanie).
Od 2014 roku skład Tesseract jest niezmienny: Alec "Acle" Kahney (gitara), Jay Postones (perkusja), James "Metal" Monteith (gitara rytmiczna), Amos Williams (gitara basowa) i Daniel Tompkins (wokal).
? https://www.facebook.com/tesseractband
?

? https://www.instagram.com/TesseractBand/
? ????? ????? ?? deathcore, metalcore:
Udział Lorny Shore w składzie tego koncertu z pewnością ucieszy tę publikę, której serca i uszy preferują cięższe brzmienia.
Od 2021 roku wokalistą grupy jest Will
Ramos (m.in. Monument Of A Memory, A Wake In Providence), który sprawdził się zarówno w studiu, jak i na scenie. W sierpniu 2021 roku ukazała się nagrana z nim znakomita EP-ka "…And I Return to Nothingness". Muzycznie Lorna Shore niezmiennie zgrabnie balansuje pomiędzy deathcore'em a metalcore'em. Na uwagę zasługuje na pewno też to, co Will robi ze swoim głosem. Facet imponuje przechodzeniem z głębokiego growlu na wysokie krzyki trochę w stylu Daniego Filtha.
? https://www.facebook.com/LornaShore
?

? https://www.instagram.com/lornashore/
??????? ?????? ?? modern deathcore:
Poznańska ekipa działa na scenie już od dziesięciu lat, a hasło "jak wino - im starsi, tym lepsi" pasuje do nich jak ulał. Heresy Denied od początku działalności wytrwale mielą death metal podbity deathcorem, a mimo upływu lat ożywcza brutalność tej muzyki wciąż pozostaje nietknięta. Tutaj nie ma łaski, jest sama zagłada.
? https://www.facebook.com/HeresyDenied
?

? https://www.instagram.com/heresydenied

? ?????? | ???????:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector's tickets)
https://ebilet.pl

? Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Palladium, Złota 9, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Concerts in Warsaw

Sharing is Caring: