Advertisement
Surfrock on the Road Zaterdagavond 13 december 2025 gaan we weer knallen in een Surfrock sfeertje met twee goede bands
Deze twee bands hebben bij de afgelopen editie van Surfrock het publiek aardig aan het dansen gekregen. Ze speelden als ware profs.
De zaal is open om 19.30 uur
We gaan van 20.00 t/m 22.00 uur weer genieten van The band at Seven met mooie rock covers. We gunnen deze band meer speelminuten omdat ze al op diverse Surfrock edities een goed optreden neerzetten.
-----------------------------------------------------------
Van 22.00 t/m 24.00 uur is Vital aan de beurt. Deze reggae band maakte vele beentjes los op Surfrock met hun eigen geluid . Mocht je ze gemist hebben,grijp dan de kans om ze twee uur te zien , en te genieten van de reggae sound.
Gratis entree ,zoals u van Surfrock mag verwachten.
Delen van dit bericht wordt gewaardeerd
Namens Stichting Surfrock
Tot Surf
Advertisement
Event Venue
Cultuurhuis De markt 201 Krimpen aan de Lek , De Markt 201, 2931 EC Krimpen aan de Lek, Nederland, Capelle Aan Den Ijssel, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.