Advertisement
Standup i Bergens beste bydel: Fana!Lørdag 21. Mars inviterer vi til en kveld full av latter, energi og god stemning i Fana kulturhus!
Denne kvelden får du se noen av de beste komikerne Bergen og omegn har å by på.
Komikere:
Jan Tore Kristoffersen: En ærlig, selvutleverende, og absurd morsom komiker som vet hvordan man underholder et publikum. Hans unike stil og originale humor har gjort ham til en ettertraktet artist i Norges komediescene. Kjent for sin grenseløse humor, der han legger ut om sitt liv på bunnen på en måte som bare han kan.
Tormod Follesø: En komiker og lærer fra Stord som hadde sin debut på scenen i 2012. På scenen deler han morsomme og finurlige tanker med oss og vi gleder oss til å ha han med oss på scenen denne helgen!
Lars Snilsberg: Komikeren fra Moss begynner å få fart på standup-karrieren i Bergen. Med slående selvironi og selvinnsikt, energi og sjarm deler han både hverdagslige og absurde hendelser fra det ikke så lange, men utrolig innholdsrike livet hans.
Roy Handegard: Roy kommer fra en litt merkelig plass, som er mest kjent for en uheldig familierelasjon: Sandnes. Han har samme frisør som Aksel Hennie, men han leverer vitser som holder en høyere standard enn mr Hennie!
Tom Rune Sæverås: en halvt amerikansk komiker fra Bergen, som har holdt på med standup i godt over et år. Han er kanskje ny, men punchene kommer tett. Selv om han jobber i IT så tørr han å snakke med folk (så lenge ingen møter øyekontakt, da blir han uvell). Han har stått på scener i Tsjekkia, Ungarn og Nederland, så han har overbevist seg selv om at han er en internasjonal komiker.
PRIS: 220,- !
📍 Sted: Fana Kulturhus, Østre Nesttunvegen 18
🕖 Dørene åpner: 19:00
🎭 Showstart: 20:00
🔞 Aldersgrense: 18 år (HUSK ID) grunnet mulighet for kjøp av alkohol
🎟️ Sikre deg billett nå – dette vil du ikke gå glipp av!
Endringer i programmet kan forekomme.
Advertisement
Event Venue
Fana Kulturhus, Østre Nesttunveien 20, 5221 Nesttun, Norge, Bergen, Norway
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











