Advertisement
Happy St. Patrick's Day!St.Patricksday op 17 maart is dé nationale feestdag van Ierland. Maar Bibelot viert al een beetje eerder. Op 14 maart kleurt Dordrecht ook een beetje groen! ☘️
Met drie Bands met een B:
Bunch of Bastards
Baby Belushi
Burrning Pubcrawlers
dus dat Belooft wat
Bunch Of Bastards zijn de laatste band die avond. Ze laten Bibelot uit de voegen barsten met hun energieke folkpunk. Ze drinken uit dezelfde bron als hun helden The Pogues, Flogging Molly en Dropkick Murphys en brengen hen een eerbetoon met een aantal van hun klassiekers. Ook geven ze traditionele Ierse songs hun eigen pittige twist én voegen trots hun zelfgeschreven nummers toe. Hun stijl? Ze noemen het Full Force Folk: met een half-Ierse zanger, banjo, mandoline, accordeon en tin whistle, soms akoestisch, maar meestal op een stevige folkpunkbasis. Het resultaat is een mix van melancholie en feest, gevangen in de songs met titels als “Drink, Holler and Dance!" en ”There's Many A Good Reason To Drink Many A Good Pint". Met inmiddels een kleine 200 gigs is BoB een geoliede feestmachine.
Baby Belushi is een folkpunk-sloopkogel die zonder pardon je gehoorgang binnen beukt. Verwacht geen brave deuntjes of gelikte refreintjes—dit is rauwe, zweterige punk met ska-ritmes en folkmelodieën die je recht in je smoel treffen. Denk aan een moshpit waar een viool doorheen scheurt. Vernoemd naar de vrouw die John Belushi z’n fatale speedball gaf, en geloof ons: dat is geen toeval. Baby Belushi dendert met een noodvaart je bloedbaan in en laat je niet meer los. Felle teksten, stampende ritmes en een bak energie waar je amper van bijkomt.
Met (ex)leden van De Plaag, Gijsjaradijsja, Scotch en Switch Bones is dit geen band die je rustig laat genieten—Baby Belushi zet élke tent op z’n kop en laat je bezweet en buiten adem achter. Klinkt als: Levellers, Rancid, Dropkick Murphys, maar dan met nóg meer chaos.
Burning Pubcrawlers, de openingsact, is een zes-koppige folk-punkband, ontstaan uit pure chaos en enthousiasme. Wat begon als een kennismaking tussen twee muzikanten met een gedeelde liefde voor Ierse folk en punk, mondde binnen een maand uit in een opwindende live-afdruk van rauw talent. Met hun energieke mix van catchy melodieën en meezingbare refreinen, geïnspireerd door iconen als Dropkick Murphys, Flogging Molly en The Rumjacks, brengt de band altijd vuur op het podium. De live-ervaring van The Burning Pubcrawlers is een muzikale tornado waarbij de zaal, zoals de bandnaam doet vermoeden, in vlammen opgaat – zowel muzikaal als figuratief. Lege pintglazen, dansende fans en een verslavende, feestelijke atmosfeer zijn hun handelsmerk .
Advertisement
Event Venue
Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht, Netherlands, Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht, Nederland, Dordrecht, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.










