Advertisement
Poruszająca historia o ludziach, którzy po wojennej zawierusze trafiają na Pomorze.To opowieść o zderzeniu kultur, o trudnych początkach i powolnym budowaniu nowej wspólnoty. O nadziei, która rodzi się z różnorodności.
To także historia dzieci – tych, które dorastają pośród ruin przeszłości, ucząc się świata na nowo. Ich codzienne gesty, zabawy i relacje stają się fundamentem teraźniejszości. To one, nie obciążone dawnymi podziałami, budują wspólny „tu i teraz”, w którym pamięć splata się z przyszłością.
Taniec i ruch sceniczny stają się tu uniwersalnym językiem emocji. Pełne ekspresji widowisko opowiada o pamięci, stracie i odwadze zaczynania od nowa – w sposób, który na długo zapada w pamięć.
Choreografia i reżyseria: Gabriela Keller-Janus
Asystent: Agnieszka Chmielnik
- - - - -
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
bilety w cenie 35 zł do odebrania w Teatrze Enza
Kontakt: 730 821 454 lub 607 252 844
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
H. Pobożnego 19a, 76-200 Słupsk, Poland, ulica Henryka Pobożnego 19, 76-200 Słupsk, Polska, Koszalin, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.










