Advertisement
SooloLattarit TehoTreeni 90minHanna's Moves -jumppahuoneella
Lauantaina 21.3.2026 klo 12.00-13.30 saamme vieraaksemme Jumppahuoneelle kokeneen kilpatanssiparin - Jarnon & Ainin ohjaamaan meille ILMAISENA näytetuntina Soololattarit TehoTreenin 90min. Tällä teematunnilla keskitytään kokonaisvaltaiseen liikkeen kehittämiseen. Aluksi teemme liikkuvuusharjoitteita, jotka valmistavat kehoa sulaviin ja hallittuihin liikkeisiin. Seuraavaksi tanssia! Askeleet ovat helposti napattavia ja pääpaino on liikkumisessa musiikin tahtiin ja tanssin ilossa!. Seuraavaksi sykkeen nostoa tanssien yhdistettynä ja tunti kruunataan lihaskuntoharjoitteisiin, jotka vahvistavat kehoa ja tukevat kestävyyttä.
Tunnin tavoitteena on kehittää sekä kehon hallintaa että rytmitajua, lisätä liikkuvuutta ja tarjota tehokas harjoitus, joka tukee soololattaritanssin perustaitojen kehittymistä.
Tunti sopii hyvin kaikille, jotka haluavat parantaa peruskuntoa, kiinteyttää kehoa ja vahvistaa lihaksia - hauskalla tavalla!
Tervetuloa tanssimaan kanssamme – Opit, Nautit ja Kehityt!
Ohjaajina: Jarno Vaajoki & Aini Minkkinen
https://www.jarnoaini.com/ketk%C3%A4-jarno-aini
Varaa paikkasi: https://www.varaaheti.fi/hannasmoves/fi
Vaatteet ja varusteet: Mukavat treenivaatteet, lenkkarit ja juomapullo. Aina voit halutessasi harjoitella ilman kenkiä.
Hinta: MAKSUTON
#hannas_moves #jumppahuone #tanssitiivarit #dancemore #tanssionlääke #jarno&aini #yhdessäolemmeenemmän #kuinkottiinsatulis
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Vihdintie 3, 03100 Vihti, Finland, Vihdintie 3, FI-03100 Vihti, Suomi, Nummela, Finland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






