Advertisement
Leo Visser komt weer naar Rotterdam!Tijdens deze les gaan we kijken naar de core principes van Bretonse dansen, we leren allemaal over de bounce maar wat is er verder in deze dansen en hoe kan de bounce ons helpen om de dans fijn te maken. Tijdens deze workshop zullen we veel voorkomende bretonse dansen in de balfolk (zoals an-dro en hanter-dro) behandelen en zien welke details hier toegevoegd kunnen worden. Je kan nu kennis maken met de Bretonse dansen maar Leo weet ook altijd ervaren dansers nog wat nieuws te leren!
Programma
19.00: deuren open, indansen / vrijdansen
19.30: start socialles
20.30: vrijdansen
21.00: einde
Socialles
Het concept van een socialles is dat er een uur een les of workshop wordt gegeven door een enthousiaste danser of docent over een specifieke dans of thema en dat er vooraf en erna tijd is om vrij te dansen op cdmuziek. Uiteraard is er ook volop gelegenheid om te socialisen tijdens het deel vrij dansen.
Locatie
Je kunt ons vinden bij De Propeller, gevestigd op Jacob Loisstraat 18 in Rotterdam. Deze locatie is op ongeveer vijf minuten lopen vanaf Centraal Station Rotterdam. Parkeren in de directe omgeving is betaald tot 23.00 uur ‘s avonds. Check prettigparkeren.nl voor de mogelijkheden.
Prijs
De sociallessen kosten 6 euro per persoon. Dit kan cash betaald worden aan de deur. Er is eveneens de mogelijkheid om een strippenkaart aan te schaffen: dat zijn 5 strippen voor 30 euro, op elke socialles te besteden. Dat scheelt je wekelijks geld meenemen. Pinnen is niet mogelijk
Advertisement
Event Venue
Buurthuis de Propeller, Jacob Loisstraat 18, 3033 RD Rotterdam, Nederland, Rotterdam, Netherlands
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.







