Seminaras „Ankstyvieji vystymosi judesiai. Kūno vientisumo atkūrimas ir judesių organizavimas”

Sat, 31 Jan, 2026 at 10:00 am to Sun, 01 Feb, 2026 at 04:00 pm UTC+02:00

Krivių g. 5, 01204 Vilnius, Lithuania | Vilnius

AINA K\u016bno terapija
Publisher/HostAINA Kūno terapija
Seminaras \u201eAnkstyvieji vystymosi judesiai. K\u016bno vientisumo atk\u016brimas ir judesi\u0173 organizavimas\u201d
Advertisement
Patirtinis kūno terapijos seminaras
„ANKSTYVIEJI VYSTYMOSI JUDESIAI. KŪNO VIENTISUMO ATKŪRIMAS IR JUDESIŲ ORGANIZAVIMAS”
🌿2026 m. sausio 31 d. – vasario 1 d., Vilnius
Ankstyvųjų judesių sekos padeda organizuoti kūno judesius, paleisti įtampą ir atkurti kūno vientisumo pojūtį, kuris giliai balansuoja nervų sistemą ir tampa vidiniu atramos šaltiniu. Šis seminaras yra gilus pasirūpinimas savimi ir galimybė kūnui atrasti lengvesnį būdą judėti. Tai atlaisvina kūno ir proto išteklius, kuriuos galima nukreipti jums svarbių projektų kūrimui.
Susikaupęs gyvenimo stresas ne tik veikia nervų sistemą, bet ir sukuria kūno įtampą, skaldo kūno vientisumo jausmą ir dezorganizuoja kūno judesius. Tad dirbdami per kūną galime sąmoningai atkurti biologiškai užprogramuotą judesių lengvumą ir surasti geresnę alternatyvą, kuri galėtų pakeisti senus įtampos modelius kūne, judesiuose ir nervų sistemoje.
Paremta Bonnie Bainbridge Cohen darbu (Body-Mind Centering).
Šis seminaras skirtas asmeniniam patyrimui ir pokyčiui.

🌿KAS VYKS
Per šį savaitgalio seminarą susipažinsite su žmogaus judesių vystymosi seka – judėjimo „paternais“, kuriuos kiekvienas iš turėjome išmokti pirmaisiais savo gyvenimo metais. Geriau ar sunkiau įsisavinti, šie judėjimo modeliai „tebegyvena“ mūsų kūnuose iki šiol ir yra bet kokio mūsų judesio pagrindas. Tad jei judesys sunkus, nepatogus ar jaučiame įtampą, yra naudinga pradėti nuo bazinių judėjimo pagrindų, prasidedančių dar mums esant gimdoje. Tai padeda atrasti kitokį – paprastai efektyvesnį (malonesnį, mažiau pastangų reikalaujantį) – būdą daryti kasdieninius ar kitus gyvenime reikalingus judesius. Seminaro metu šiuos „paternus“ išbandysite praktiškai ir iškart savo kūnu pajusite sugrįžimo prie šių pagrindų poveikį savo judesiams ir bendrai savijautai.

🌿KOKS POVEIKIS
• Giliai atpalaiduoja, ramina;
• Atlaisvina nervų sistemos išteklius, kurie buvo naudojami neefektyviam judesiui ir dabar gali būti panaudoti aukštesnėms kognityvinėms funkcijoms;
• Padeda atpalaiduoti per daug įsitempusius raumenis ir įjungti per silpnai veikiančius raumenis;
• Atrasite daugiau gracijos, lengvumo ir malonumo savo judesiuose;
• Tinka ieškantiems būdų įveikti savo skausmus (nugaros, kelio ir kitus) ar pasikartojančias traumas;
• Skirta ieškantiems atgaivos sielai ir kūnui.

🌿VEDA
Aistė Kriukelytė (dip. IBMT) – somatinio judesio terapeutė ir edukatorė, šokio-judesio terapeutė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė.
Plačiau apie Aistę: www.judetigera.lt.

🌿JEI ESATE TERAPIJŲ PRAKTIKAS, PSICHOLOGAS, PSICHOTERAPEUTAS
Šis seminaras, nors ir atviras visiems, kartu yra didesnės programos „SOMATINIAI METODAI“ dalis, kuri skirta terapijų specialistams, psichologams, psichoterapeutams ir besimokantiems terapijos. Programa „SOMATINIAI METODAI” pristato įvairių kūno terapijų ir psichoterapijų patirtį bei metodus. Jos tikslas – įgyti somatinių įrankių darbui su klientais. Programą veda keturi somatinės srities specialistai. Programos autorė ir pagrindinė vedančioji – Aina Pakeltė. Kviečiame dalyvauti programoje ar jos dalyje. Plačiau: https://fb.me/e/2MCRLMAQX
Priminsiu, kad šis „Ankstyvųjų vystymosi judesių“ seminaras yra skirtas asmeninei patirčiai ir pokyčiui, todėl yra atviras tiek praktikams, tiek kiekvienam žmogui, ieškančiam visuminės darnos.

🌿SEMINARO ADRESAS IR RITMAS
Vilnius, Užupis. Studija „Menas būti“, Krivių g. 5
Št., sausio 31 d., 10.00–18.00 val. (2 val. pertrauka)
Sk., vasario 1 d., 10.00–16.30 val. (1,5 val. pertrauka)

🌿INVESTICIJA
180 € – registruojantis iki rugsėjo 23 d.
210 € – registruojantis iki sausio 12 d.
230 € – registruojantis po sausio 12 d.

*100 € avansas mokamas registracijos metu. Tai užbaigia registraciją.
****Pilna suma mokama likus 1 savaitei iki seminaro.
***Negalint dalyvauti, mokėjimas grąžinamas tik tuo atveju, jei vietoj jūsų dalyvauja kitas žmogus.
**** Kainos nurodytos fiziniams asmenims. Dėl mokestinių lengvatų fiziniai asmenys gali naudotis palankesne kaina. Kai reikalinga sąskaita faktūra juridiniam asmeniui, įskaitant dirbančius pagal individualią veiklą, tuo atveju kaina didesnė – 225 € (iki rugs. 23 d.), 260 € (iki sausio 12 d.), 285 € (po sausio 12 d.). Seminaro veikla vykdoma pagal verslo liudijimą.
🌿REGISTRACIJA
[email protected]
Pasiteiravimui: +370 69957775
Aina Pakeltė
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Krivių g. 5, 01204 Vilnius, Lithuania, Krivių gatvė 5, LT-01204 Vilnius, Lietuva, Vilnius, Lithuania

Sharing is Caring:

More Events in Vilnius

LIETUVOS ATVIRA BRAZILI\u0160KO D\u017dIUD\u017dITSU TAUR\u0116
Sat, 31 Jan at 11:00 am LIETUVOS ATVIRA BRAZILIŠKO DŽIUDŽITSU TAURĖ

Vilniaus Lengvosios Atletikos maniežas

VIR\u0160 VAIVORYK\u0160T\u0116S \u2764\ufe0e ukulelinink\u0173 konkursas | TAMSTA
Sat, 31 Jan at 06:00 pm VIRŠ VAIVORYKŠTĖS ❤︎ ukulelininkų konkursas | TAMSTA

A. Strazdelio g. 1, Vilnius, 02102 Vilnius, Lithuania

Zaz in Vilnius
Wed, 04 Feb at 12:00 am Zaz in Vilnius

Compensa Concert​ Hall

ZAZ | Vilnius
Wed, 04 Feb at 08:00 pm ZAZ | Vilnius

Compensa koncertų salė

DIEVI\u0160KA MOTERIS: mados istorija ir patyrimas
Sat, 07 Feb at 11:00 am DIEVIŠKA MOTERIS: mados istorija ir patyrimas

Lietuvos Valdovų Rūmai

Bachata Valentine's Day\ud83d\udc96 PC CUP\ud83d\udc96
Fri, 13 Feb at 08:00 pm Bachata Valentine's Day💖 PC CUP💖

Upės g. 9, 09308 Vilnius, Lithuania

Vilnius is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Vilnius Events