Advertisement
๐ฆ๐ฎ๐บ๐ฒ๐ป๐๐ฒ๐ฟ๐ธ๐ฑ๐ฎ๐ด ๐ถ๐ป ๐ต๐ฒ๐ ๐๐น๐ฒ๐ถ๐ป ๐ฃ๐ฎ๐ฟ๐ธ:๐ต๐ฒ๐น๐ฝ ๐ฑ๐ฒ ๐ฏ๐ผ๐๐ฎ๐ป๐ถ๐๐ฐ๐ต๐ฒ ๐ด๐ฟ๐ฎ๐๐น๐ฎ๐ป๐ฑ๐ฒ๐ป ๐ต๐ฒ๐ฟ๐๐๐ฒ๐น๐น๐ฒ๐ป
Botanische graslanden zijn zeldzaam in ons land. In het Klein Park bevinden zich nog twee kleine restanten van historische graslanden. Tijdens deze samenwerkdag steken we samen de handen uit de mouwen om deze waardevolle stukjes natuur opnieuw tot leven te brengen.
We werken aan het herstel van de oude graslanden door dominante brandnetelruigtes terug te dringen. Zo geven we de verborgen botanische rijkdom opnieuw ruimte om te groeien en het park te voorzien van kleur, geur en zoemende insecten. Iedereen die graag buiten actief bezig is en wil bijdragen aan natuurherstel is van harte welkom.
We starten om 13.00 uur en ronden af rond 17.00 uur. Draag gemakkelijke kleding die vuil mag worden en breng werkhandschoenen mee.
Na het werkmoment maken we er nog een gezellig samenzijn van. In het kader van het Jaar van de Vrijwilliger nodigen we alle deelnemers uit voor een streepje muziek, een hapje en een drankje. Samen maken we er een fijne en betekenisvolle namiddag van.
Advertisement
Event Venue
Klein Park 1 , 3360 Lovenjoel, Belgium, Klein Park 1, 3360 Bierbeek, Belgiรซ, Boutersem, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.




