REZYDENCI KULTURY: CARLA ROCA | PETER FERN | KALICKY - Lista FB free

Fri Jun 24 2022 at 10:00 pm to Sat Jun 25 2022 at 06:00 am

Kultura Wysoka | Warsaw

KulturaWysoka
Publisher/HostKulturaWysoka
REZYDENCI KULTURY: CARLA ROCA | PETER FERN | KALICKY - Lista FB free
Advertisement
Dzieje się!
Mamy zaszczyt zaprosić Was na przyjęcie w naszych ̷n̷i̷e̷ skromnych progach, nowych rezydentów klubu Kultura Wysoka!
To będzie tak niesamowite wydarzenie z turbo oprawą wizualną i dźwiękową że radzimy mocno zawiązać wrotki bo mogą pospadać!
A TO WSZYSTKO ZA DARMO!
--------------------------------------
Tej nocy stery nas naszą kulturalną sceną przejmą oficjalnie jako rezydenci klubu:
CARLA ROCA - absolutna królowa polskiej sceny techno, zwiedziła setki jak nie tysiące klubów ze swoimi magicznymi wbijającymi w parkiet setami. Jej charyzma, miłość do muzyki i miłość do ludzi jest nieskończona, sety za każdym razem świeże i nietuzinkowe i za to pokochały ją tłumy. Co ciekawe Karolina ostatni raz prezydencką około 15 lat temu więc tym bardziej jest nam miło ze otwieramy wspólnie nowy rozdział.
https://www.facebook.com/djCarlaRoca
PETER FERN - postać która jest i będzie od zawsze kojarzona ze szczecińską sceną muzyki techno. Od wielu lat dj, producent oraz realizator dźwięku.
Jego przygoda ze sceną techno sięga jeszcze czasów legendarnego klubu LOKOMOTYWA w Szczecinie.
Jeden z nielicznych polskich artystów, którzy pojawili się jednocześnie na takich imprezach jak Love Parade, Mayday, Global Gathering czy Soundtropolis.
https://www.facebook.com/peterfernofficial
KALICKY - Polski, Dj ,promotor oraz organizator niezliczonej ilości imprez w całym kraju. Od wielu lat zakochany w muzyce elektronicznej, ciągle zmieniający swoje sety, lawirując po gatunkach. Jest twórcą projektu Lekko Techno a jego cykl "Czwartek Lekko Techno", na którym można spotkać najważniejszych artystów tworzących Polską scenę i nie tylko, jest najpopularniejszym i najdłużej grającym cyklem imprez w Polsce, który gra nie przerwanie od 7 lat. Jest też regularnym gościem w wielu polskich klubach, gdzie jest często zapraszany ze swoim cyklem, a także w solowym projekcie. Był gościem takich festiwali jak Opener Festiwal, Plener Festiwal, Dance With Me Festiwal, Pure Festiwal, a lista jego sukcesów ciągle się powiększa.
https://www.facebook.com/kalicky
--------------------------------------
Wejście jest darmowe do północy na Listę FB, aby zapisać się na listę należy kliknąć "wezmę udział". Wejście po północy będzie kosztowało 30PLN (płatne tylko i wyłącznie na bramce)
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Kultura Wysoka, Szwedzka 2,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: