Advertisement
PANEMUNĖS PUSMARATONIO 2026 M.NUOSTATAI
Jei tau patinka gamta ir mėgsti bėgioti,Lietuvos kariuomenės uniformų muziejus kviečia išbandyti savo jėgas Panemunės pusmaratonyje🌲🏃Šis bėgimas tobulai tinka pradedantiesiems, taip pat patyrusiems bėgikams.Bei bus trasa vaikams,tad vaikai taip pat galės išbandyti savo jėgas 🌲🌿
🎉 Renginio pradžia 2026m.birželio 21d. 9:30 val.
1. DISTANCIJOS:
6 km
12 km
21 km
550 m vaikams iki 10 metų
2. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS:
2.1 Vykdoma išankstinė registracija IKI 2026m. Birželio 18d. 23:59 val.
2.2. Užsiregistruodamas dalyvis automatiškai patvirtina, kad sutinka su varžybų organizatorių pateiktais dalyvio įsipareigojimais.
2.3. Starto mokestis pagal trasas:
550 m. 6 km. 12 km. 21 km
0 EUR. 13 EUR. 15 EUR. 19 EUR.
2.4. Registruojantis varžybų dieną, starto mokestis +4 EUR VISOMS distancijoms, išskyrus vaikų iki 10 metų bėgimą 550m.
2.5 Starto numeriai išduodami starto vietoje nuo 9:30val.
3. APDOVANOJIMAI:
3.1. Apdovanojimų ceremonija prasidės finišavus paskutiniam dalyviui.
3.2. Visi įveikę savo pasirinktą bėgimo trasą apdovanojami atminimo medaliais🥇
3.3. Atminimo taurėmis apdovanojami pirmi trys greičiausiai įveikę pasirinktą trasą, atskirai vyrai ir moterys 🏆
4. RENGINIO TIKSLAI:
4.1.Skatinti ir įvairinti bėgimą Lietuvos Respublikoje;
4.2.Didinti gyventojų fizinį aktyvumą;
4.3. Paremti Lietuvos kariuomenės uniformų muziejaus veiklą;
4.4. Suburti Panemunės bendruomenę.
5. STARTAS IR FINIŠAS:
🏁 Startas ir finišas šalia Lietuvos kariuomenės uniformų muziejaus kiemo Baterijos pl.5, Kaunas
(Panemunės šilas).
6. ORGANIZATORIUS:
Lietuvos kariuomenės uniformų muziejus
7. REGISTRACIJOS DUOMENŲ KEITIMAS:
7.1.Registracijos duomenų keitimas vykdomas iki birželio 18d. 23:59:00 val. Registruotis į bet kurią bėgimo trasą galima tik savo vardu. Pagrindiniai duomenys (vardas, pavardė, lytis, atstovaujama valstybė) privalo būti nurodyti korektiškai ir gali būti tikrinami organizatorių iki galutinių rezultatų paskelbimo. Netinkamai nurodžius duomenis arba perdavus savo numerį kitam dalyviui, dalyviai gali būti diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami, atkreipiant atskirą dėmesį į prizininkus.
7.2. Keičiant pasirinktą distanciją, taikomas kainų skirtumo mokestis. Jeigu keičiama distancija yra pigesnė, permoka nėra grąžinama. Visais keitimų atvejais yra taikomas ir fiksuotas duomenų keitimo mokestis 5 EUR.
7.3. Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui. Išimtis taikoma traumos atveju, pateikus gydytojo ar ligoninės išrašą.
7.4. Renginyje gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio kortelę, pasitikrinę sveikatą, susipažinę su renginio nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką ir atsakomybę, bei įsipareigoja dėl to nereikšti renginio organizatoriams jokių pretenzijų.
7.5. Bėgikai, atsiimdami numerį, privalo turėti asmens dokumentą.
7.6. Kiekvienas renginio dalyvis registruodamasis tuo pačiu sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
7.7. Dalyviams varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine transporto priemone. Pažeidusieji šią taisyklę dalyviai bus diskvalifikuojami.
7.8. Visi Rusijos ir Baltarusijos piliečiai, dalyvaudami renginyje sutinka, kad varžosi be konkurencijos ir į prizines vietas bei apdovanojimus nepretenduoja.
7.9. Dalyvis turi teisę prašyti, kad VŠĮ „Kariuomenės uniformų muziejus" leistų susipažinti su dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą.
7.10. Organizatoriai pasilieka teisę atšaukti dalyvio registraciją už nesportinį elgesį be papildomo paaiškinimo.
7.11. Organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles.
Advertisement
Event Venue
baterijos pl, Kaunas, Lithuania
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











