Nuo strigimo iki aiškumo: mano pasirinkimai ir sprendimai

Wed Apr 29 2026 at 09:00 am to 05:00 pm UTC+03:00

Vilniaus geštalto institutas / Vilnius Gestalt Institute | Vilnius

Vilniaus ge\u0161talto institutas \/ Vilnius Gestalt Institute
Publisher/HostVilniaus geštalto institutas / Vilnius Gestalt Institute
Nuo strigimo iki ai\u0161kumo: mano pasirinkimai ir sprendimai
Advertisement

Jeigu jūs turite situaciją darbe ar asmeniniame gyvenime, ir jaučiatės pusmetį, metus, du ar daugiau pastrigę, kviečiame patyrinėti kodėl. Paliesime tiek sprendimus organizacijose, tiek savo gyvenime. Vienos dienos seminaras apie strigimus pasirinkimuose ir sprendimuose.
Dažnai pastangos geriau suprasti savo sprendimus prasideda nuo klausimo „kaip pasirinkti teisingai?“. Ir kuo labiau stengiamės, tuo dažniau pasijuntame lyg įstrigę: tarp variantų, argumentų, kitų žmonių lūkesčių ir vidinio nerimo, kad „paskui gailėsiuosi“. Kartais sprendimas taip ir neįvyksta, vis atidėliojame, sukamės ratu, pavargstame. O kartais nusprendžiame greitai, bet viduje lieka abejonė, tarsi sprendimas būtų priimtas ne iš mūsų pačių, o „prieš mus“.
Gestalto psichoterapijos požiūriu sprendimas nėra vien logiška išvada. Tai gyvas procesas, kuriame svarbu ne tik ką renkuosi, bet ir kas vyksta manyje, kai bandau rinktis. Sprendimas paliečia mūsų santykį su troškimu ir baime, su kūnu ir emocijomis, su atsakomybe ir netektimi. Kartais pasirinkimų perteklius užgožia tikrą poreikį arba „teisingo sprendimo“ paieška tampa spąstais, nes norisi garantijos ten, kur jos nėra. O kartais strigimas rodo ne silpnumą, o vidinę apsaugą, nes sprendimo kaina per didelė, tad natūralu, kad sustiprėja vengimas, atidėliojimas, tikrinimas, analizavimo paralyžius.
Šis seminaras skirtas pagilinti savęs supratimą sprendimų temoje, kad sprendimas gimtų ne iš spaudimo, o iš vidinės atramos.
Seminaro metu turėsite galimybę geriau įsiklausyti į save, pamatyti, kur atsiranda neaiškumai, kur išsenka energija, ką saugo abejonė ir kas tampa tuo mažu, bet tikru žingsniu link „taip“,
nuo kurio prasideda veiksmas.
Jei atpažįstate save situacijose, kai „reikia nuspręsti“, bet viduje atsiranda triukšmas, jei norisi mažiau kovos ir daugiau aiškumo, jei norite suprasti, kaip jūs sprendžiate ir kaip spręsti, kad sprendimas būtų ne tik pasirinktas, bet ir visapusiškai išjaustas… šis seminaras gali tapti vieta, suteiksiančia jūsų sprendimams daugiau erdvės ir gyvybės.
Dalyviai: atviras visiems (tinka ir organizacijų žmonėms, ir sau)
Trukmė: 09:00-17:00, 1,5 val. pietūs
Grupės dydis: nuo 8 dalyvių iki 22 dalyvių
Kaina: 180 eurų
Registracija: [email protected], +370 69881194 (Ingrida Osinaitė)
Seminaro vedančiosios - Vilniaus geštalto instituto vadovė, geštalto terapeutė ir supervizorė, verslo konsultantė Brigita Kaleckaitė ir geštalto praktikė, HR verslo partnerė Rita Čepinskienė.
Advertisement

Event Venue

Vilniaus geštalto institutas / Vilnius Gestalt Institute, Pilies gatvė 8, LT-01403 Vilnius, Lietuva, Vilnius, Lithuania

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Vilnius

MY FIERCE IGNORANT STEP \u2022 Christos Papadopoulos (GR) \u2022 New Baltic Dance 2026
Tue, 28 Apr at 06:30 pm MY FIERCE IGNORANT STEP • Christos Papadopoulos (GR) • New Baltic Dance 2026

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

CALL OF CTHULHU RPG vakarai GAME INN klube
Tue, 28 Apr at 06:30 pm CALL OF CTHULHU RPG vakarai GAME INN klube

Game Inn - stalo žaidimai

DRUM DAY\u201926 JR | B\u016bgninink\u0173 konkursas | TAMSTA
Tue, 28 Apr at 07:00 pm DRUM DAY’26 JR | Būgnininkų konkursas | TAMSTA

A. Strazdelio g. 1, Vilnius, 02102 Vilnius, Lithuania

\u201eAnt lau\u017eo\u201c Roast Talk Show | Paramos Ukrainai renginys
Tue, 28 Apr at 07:00 pm „Ant laužo“ Roast Talk Show | Paramos Ukrainai renginys

A. Goštauto gatvė 25, LT-03163 Vilnius, Lietuva

Un\u0117
Tue, 28 Apr at 07:30 pm Unė

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Verslo pusry\u010diai: Anglies kreditai \u2013 nauja verslo valiuta?
Wed, 29 Apr at 08:45 am Verslo pusryčiai: Anglies kreditai – nauja verslo valiuta?

Business Garden

Forumas \u201eAtsparumo i\u0161\u0161\u016bkiai medijose ir socialiniame gyvenime. Kaip apsaugoti vaikus?\u201c.
Wed, 29 Apr at 10:00 am Forumas „Atsparumo iššūkiai medijose ir socialiniame gyvenime. Kaip apsaugoti vaikus?“.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Plini (AU), Sungazer (US) \u2022 04.29 \u2022 LOFTAS
Wed, 29 Apr at 11:00 am Plini (AU), Sungazer (US) • 04.29 • LOFTAS

LOFTAS

Nicci x Oribe - "The Art of Modern Styling" profesionali stilistikos patirtis
Wed, 29 Apr at 02:30 pm Nicci x Oribe - "The Art of Modern Styling" profesionali stilistikos patirtis

Antakalnio gatvė 17, LT-10312 Vilnius, Lietuva

MAIN\u0172 SODAS \u2013 dalinkis, augink, \u012fsikv\u0117pk!
Wed, 29 Apr at 03:00 pm MAINŲ SODAS – dalinkis, augink, įsikvėpk!

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka

\u012evadinis ge\u0161talto psichoterapijos seminaras
Wed, 29 Apr at 05:00 pm Įvadinis geštalto psichoterapijos seminaras

Vilniaus geštalto institutas / Vilnius Gestalt Institute

Miesto istorijos, d\u0117l kuri\u0173 nesutariama. Pokalbis su dr. Algiu Bitautu ir dr. Neringa Latvyte
Wed, 29 Apr at 05:30 pm Miesto istorijos, dėl kurių nesutariama. Pokalbis su dr. Algiu Bitautu ir dr. Neringa Latvyte

Stiklių g. 4, LT 01131 Vilnius, Lithuania

Vilnius is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Vilnius Events