Advertisement
Oslo Latviešu teātris O`LATTE sadarbībā ar radošo apvienību ČUČUMUIŽA ar muzikālu izrādi bērniem “Alises brīnumainā atgriešanās” viesosies kultūras centrā Siguldas DEVONS 28. martā plkst. 17.00“Alises brīnumainā atgriešanās” ir turpinājums Luisa Kerola pasakai “Alise Brīnumzemē”. Izrāde ir pasaka ģimenei ar bērniem no 6 gadu vecuma. Katrs tur atradīs ko sev. Pieaugušie varēs aizdomāties par filozofiskiem jautājumiem, savukārt bērni pievienosies Alisei līdzi viņas ceļojumā atpakaļ laikā un satiks Brīnumzemes visnotaļ dīvainās, bet absolūti šarmantās personības kā Balto Trusi ar pulksteni, Cepurnieku, Marta Zaķi, noslēpumaino Češinas Kaķi vai vienmēr guļošo Susuriņu un, protams, vēl daudzus citus krāšņus Brīnumzemes iemītniekus, Sarkano un Balto Karalieni.
Vai Alise sirmā vecumā spēs atgriezties savā bērnības sapnī, brīnīties un sajust kā bērns?
Mūzikls savu pirmizrādi (saīsinātā variantā festivāla koncepta dēļ) piedzīvoja Anglijā, Bredfordā pagājušā gada rudenī teātra festivāla “Laipa 2024” ietvaros, kur izrāde saņēma balvu “Gada labākā izrāde”.
Norvēģijas skatītājiem Oslo izrādi bija iespējams noskatīties pagājušajā gadā 1.martā uz Rommen Scene skatuves. Abas izrādes skatītāji uzņēma ar stāvovācijām un pozitīvām atsauksmēm.
Oriģinālmūzika – Atvars Sirmais
Lugas autore – Dina-Kristīne Bitēna
Režisore – Ieva Melbārde.
Izrādē piedalās 12 aktieri, dejotāji, dziedātāju grupa, lelles – Kāpurs un Češīras Kaķis.
Izrāde paredzēta bēriem vecumā no 6 g.v.
Biļetes cena – 5 eiro. Ar Siguldas novada ID karti, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, -20%, daudzbērnu ģimenēm -40% .Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un tiešsaistē. Biļetes pieejamas: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/165147
*Bērniem līdz 2 g.v., neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Pils iela 10, LV-2150, Pils iela 10, Sigulda, LV-2150, Latvija, Latvia
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

