Advertisement
>>> MARMOUCHA ORCHESTRA feat. AZIZ OZOUSS (MAR)Amazigh Nieuwjaar
Wanneer Aziz Ozouss en Marmoucha Orchestra elkaar ontmoeten, ontstaat er magie. Vanuit zijn geboortegrond Biougra, in het zuiden van Marokko, brengt Ozouss de klanken van de Amazigh-traditie mee, de poëzie, de puls van de Ribab, de muziek die ademt tussen dorpen en bergen.
Marmoucha Orchestra vangt dat geluid op en geeft het nieuwe vormen. Hun samenspel is een gesprek tussen werelden, tussen oud en nieuw, tussen herinnering en vernieuwing. Samen bouwen ze aan een klank die herkenbaar is, maar telkens verrast: het kenmerkende Marmoucha-geluid, dat tradities eert en tegelijk nieuwe wegen opent.
Ter ere van het Amazigh Nieuwjaar nemen Aziz Ozouss en Marmoucha Orchestra je in De Roma mee op een reis door Zuid-Marokko, vol ritme, emotie en vrijheid.
>>> VOOR FANS VAN
Sarah & Ismael - TASUTA N-IMAL – Tikoubaouine
>>> TICKETS
VVK (€18/€16) - www.deroma.be/nl/event/marmoucha-orchestra-feat-aziz-ozouss
>>> INFO
Adres: Turnhoutsebaan 286, 2140 Borgerhout
Deuren open: 19:15
Bereikbaarheid: www.deroma.be/bereikbaarheid
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Turnhoutsebaan 286, 2140 Borgerhout, Belgium, Turnhoutsebaan 286, 2140 Antwerpen, België, Antwerp, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











