Maria Sadowska | Akustycznie: "Kiedy nie ma miłości" ● koncert // Warszawa Wilanów

Wed, 03 Sep, 2025 at 08:30 pm UTC+02:00

Kuźnia Kulturalna | Warsaw

Ku\u017ania Kulturalna
Publisher/HostKuźnia Kulturalna
Maria Sadowska | Akustycznie: "Kiedy nie ma mi\u0142o\u015bci" \u25cf koncert \/\/ Warszawa Wilan\u00f3w
Advertisement
Maria Sadowska po kilku latach intensywnej pracy jako reżyserka, powraca na scenę z wyjątkowym, poruszającym repertuarem. Koncert „Kiedy nie ma miłości” to zbiór największych przebojów artystki z jej ostatnich albumów, które łączy wspólna opowieść o miłości — silnej, trwałej i rozwijającej się. Na scenie towarzyszy jej mąż, Adrian Łabanowski, lider zespołu NO LOGO.
Ta dwójka artystów, z humorem, szczerością, ale też wzruszeniem, opowiada muzycznie historię swojego związku — od „Tomaszowa”, przez „Kiedy nie ma miłości”, aż po najnowszy przebój stworzony z okazji ich ślubu, „Kocham Cię” (znany z duetu z Kają). W programie nie zabraknie również utworów muzyki filmowej oraz piosenek z filmów samej artystki, takich jak „Kołysanka Rosemary’s Baby”, „Ja nie chcę spać”, „Jej portret” czy „W co mam się zwierzyć” Breakout z filmu „Sztuka kochania”. Na scenie zabrzmią także takie klasyki jak „Blues Route 66” oraz „Bless the Child” z repertuaru Billie Holiday.
Pomimo akustycznego charakteru koncertu, muzycy wykorzystują różnorodne instrumenty; oprócz fortepianu usłyszymy gitarę, ukulele, hang drum czy banjo. W jazzującej części występu artystów wspiera młoda, utalentowana pianistka jazzowa, Wiktoria. Koncert wzbogacą również interesujące anegdoty z planów filmowych, lekcje śpiewu i oddechu, a także chwile wspólnego śpiewania.
Maria Sadowska to artystka wszechstronna, multiinstrumentalistka, która tym razem zabierze publiczność w intymną podróż do wnętrza swojego muzyczno-filmowego świata.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Kuźnia Kulturalna, ul. Stanisława Kostki Potockiego 24,Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Warsaw

Rozmowy \u0141ukasza Maciejewskiego - spotkanie z Katarzyn\u0105 Figur\u0105
Fri, 05 Sep at 07:00 pm Rozmowy Łukasza Maciejewskiego - spotkanie z Katarzyną Figurą

Kino Głębocka 66

Anna Forycka\u2013Putiatycka \/ \u201eKORZENIE TO\u017bSAMO\u015aCI\u201d
Fri, 05 Sep at 07:00 pm Anna Forycka–Putiatycka / „KORZENIE TOŻSAMOŚCI”

ul. Podskarbińska 2, 03-833 Grochów, Poland

Queen Symfonicznie | Ch\u00f3r i Orkiestra Alla Vienna | Warszawa | 05.09.2025
Fri, 05 Sep at 07:00 pm Queen Symfonicznie | Chór i Orkiestra Alla Vienna | Warszawa | 05.09.2025

Amfiteatr w Parku Sowińskiego ul. Elekcyjna 17

Blues roots dance party | muzyka na \u017cywo i lekcje bluesa z pota\u0144c\u00f3wk\u0105
Fri, 05 Sep at 07:30 pm Blues roots dance party | muzyka na żywo i lekcje bluesa z potańcówką

Sady Żoliborskie 4, 01-772

WARSAW IMPACT FEST 2025
Fri, 05 Sep at 08:00 pm WARSAW IMPACT FEST 2025

Warsaw, Poland

KORA DUO - Dawda Jobarteh & Buba Badjie Kuyateh
Fri, 05 Sep at 08:00 pm KORA DUO - Dawda Jobarteh & Buba Badjie Kuyateh

BARdzo bardzo

MMA Bia\u0142o\u0142\u0119ka Darmowy Trening z Mistrzem Europy
Fri, 05 Sep at 08:00 pm MMA Białołęka Darmowy Trening z Mistrzem Europy

Ul. Kopijników 67b, 03-274 Warsaw, Poland

NAB\u00d3R do nowego projektu Vera Ladies Project - 5\/09
Fri, 05 Sep at 08:00 pm NABÓR do nowego projektu Vera Ladies Project - 5/09

Solec, Powiśle, Warszawa

Warsaw is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Warsaw Events