Advertisement
W pełni wiosny pragniemy zaprosić Was do pięknej praktyki medytacyjnej w ruchu, którą poprowadzi Wioletta Głyżewska.MANTRA DANCE to trzyczęściowa praktyka uzdrawiająca, która powstała z żywego doświadczenia pracy z ruchem, mantrą, gongiem i rytuałem. Nie jest to po prostu taniec przy muzyce ani śpiewanie mantr do choreografii. To proces transformacji, pozwala ciału się aktywować, emocjom uwolnić i uporządkować, a wewnętrznemu poczuciu siebie na nowo się dostroić poprzez mantrę i stan głębokiego połączenia. Celem nie jest perfekcja, lecz połączenie ciała, serca i ducha.
Ta praktyka jest dla osób poszukujących głębokiego relaksu i wewnętrznej harmonii.
Dla tych którzy chcą uwolnić emocje i stres poprzez ruch i dźwięk.
Dla osób zainteresowanych rozwojem duchowym i praktykami medytacyjnymi.
Dla każdego niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej.
Korzyści płynące z praktyki Mantra Dance:
- redukcja napięć i stresu poprzez świadomy ruch i śpiew,
- poprawa samoświadomości i kontaktu z własnymi emocjami,
- wzmacnianie poczucia radości i wolności w wyrażaniu siebie,
- rozwijanie intuicji i głębsze połączenie z własnym wnętrzem.
Praktyka trwa 1,5h.
Prowadząca: WIOLETTA GŁYŻEWSKA
Inwestycja: 60 zł
Zapisy: Wiola 508 611 978
WIOLA o sobie:
Swoją przygodę, która stała się moją drogą zaczęłam w Wielkiej Brytanii. Kiedy stanęłam na macie i poczułam połączenie ciała i duszy zrozumiałam, że jestem u źródła. Kundalini Joga pozwoliła mi poznać siebie i odkryć, co chcę robić w życiu i jak chcę żyć. Joga jest dla mnie poszukiwaniem równowagi między akceptacją tego, jaka jestem, a codziennym podejmowaniem wysiłku do zmiany, rozwoju i transformacji.
Zafascynowana praktyką Kundalini Jogi ukończyłam kurs nauczycielski prowadzony przez międzynarodowy zespół nauczycieli Satya Singh, Sarbjot Kaur, Khalsa i Anja Luhrs. Jedni z
nielicznych, którzy praktykowali Kundalini Yogę u samego źródła – Yogi Bhajana. Oprócz certyfikatu dającego możliwość uczenia jogi na całym świecie ukończyłam również kurs jogi w Classic Yoga Traditional School w Rishikesh – Indie. Ukończyłam pierwszy w Polsce kurs Mantra Dance prowadzony przez Siri Sadhane Kaur i jestem facylitatorem tej praktyki.
Prowadzę również zajęcia z jogi hormonalnej, jogę dla kobiet w ciąży oraz warsztaty wprowadzające do praktyki własnej. Prywatnie mama 5-letniej Anieli i miłośniczka zwierząt.
Advertisement
Event Venue
Pomorska 15, 85-046 Bydgoszcz, Poland, ulica Pomorska 15, 85-050 Bydgoszcz, Polska, Bydgoszcz, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











