Advertisement
𝗟𝗶𝗻𝗻𝘂𝗹𝗮𝘂𝗹𝘂𝗵𝗼𝗺𝗺𝗶𝗸 𝗷𝗮 𝗹𝗼𝗲𝗻𝗴 𝗹𝗶𝗻𝗱𝘂𝗱𝗲 𝗽𝗲𝘀𝗮𝗲𝗹𝘂𝘀𝘁! Haapsalut võib õigusega pidada Eesti linnuvaatluse pealinnaks. Meie linna mitmekesine linnustik toob siia huvilisi üle kogu riigi ning kaugemaltki.
Läänemaa Loodusfestivali raames kutsume sind 𝟵. 𝗺𝗮𝗶 𝘃𝗮𝗿𝗮𝗵𝗼𝗺𝗺𝗶𝗸𝘂𝗹 osa saama linnulauluhommikust. Marko Valkeri juhendatud linnuretkel õpime tavalisemaid linde ära tundma just nende laulude ja häälte järgi.
Koguneme kell 6.30 Haapsalu lossiplatsil.
Soovitame riietuda soojalt ning enne tulekut laadida telefoni linnulaulude tuvastamise rakendus Merlin.
Umbes poolteist tundi kestval rahulikul jalutuskäigul uurime, kes häälitsevad lahel, roostikes, aedades ja parkides. Varahommikune aeg on kõige laulurikkam – kuulda võib rästaid, lehelinde, põõsalinde, roolinde ja paljusid teisi kevadisi lauljaid. Õpime nutirakenduse abil linde määrama – oskus, mis on abiks ka edaspidi iseseisvalt looduses liikudes.
𝗣𝗮̈𝗿𝗮𝘀𝘁 𝗹𝗶𝗻𝗻𝘂𝗿𝗲𝘁𝗸𝗲 𝗷𝗮̈𝘁𝗸𝘂𝗯 𝗵𝗼𝗺𝗺𝗶𝗸 𝗹𝗼𝗲𝗻𝗴𝘂𝗴𝗮 𝗹𝗶𝗻𝗱𝘂𝗱𝗲 𝗽𝗲𝘀𝗮𝗲𝗹𝘂𝘀𝘁 𝗷𝗮 𝗿𝗮̈𝗻𝗱𝗲𝘁𝗲𝗲𝗱𝗲𝘀𝘁 𝗩𝗲𝘀𝗸𝗶𝘃𝗶𝗶𝗴𝗶 𝘀𝗮𝗱𝗮𝗺𝗮𝘀, 𝗮𝗹𝗴𝘂𝘀𝗲𝗴𝗮 𝗸𝗲𝗹𝗹 𝟴.𝟭𝟱 🪺
Tule alusta päeva linnulaulu keskel! 🐦⬛
Advertisement
Event Venue
Veskiviigi Sadam, Holmi 14/2, Haapsalu, 90502 Lääne Maakond, Eesti, Muhu, Estonia
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.










