
About this Event
Nakts peldējums 2025
Šī gada 27.septembrī jau tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas nogalē norisināsies viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem - Nakts peldējums, kura ietvaros Rīgas, Valmieras, Siguldas, Liepājas un Ventspils iedzīvotājiem un to viesiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.
Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:
- Entuziasti un ģimenes (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 19.00-19.30;
- Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 19.45-20.15;
- Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 20.30-21.00;
- Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 21.15-21.45.
Nakts peldējums šogad norisināsies Rīgā, Valmierā, Siguldā, Liepājā un Ventspilī.
Join the conversation using #NaktsPeldejums
View #NaktsPeldejums posts
Event Venue & Nearby Stays
Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 38, Liepaja, Latvia
EUR 0.00