Letnie Campy z TRICLUB #2 - "TRICLUB Warsaw RING"

Sat Aug 13 2022 at 09:00 am to Sun Aug 14 2022 at 03:30 am

Warsaw | Warsaw

TRICLUB
Publisher/HostTRICLUB
Letnie Campy z TRICLUB #2 - "TRICLUB Warsaw RING"
Advertisement
? Zapraszamy na miejski camp by TRICLUB‼

✅ To skoncentrowana dawka treningowa, która w zależności od wybranej opcji pomoże wejść w świat triathlonu lub doszlifować umiejętności i wzmocnić kondycję.
?‍♂️?‍♂️ TRICLUB Warsaw RING – jeden z naszych campów będzie przeznaczony wyłączenie doskonaleniu etapu rowerowego. W jego ramach zrobimy, w zależności od grupy większą lub mniejszą pętlę wokół Warszawy.
? HARMONOGRAM I PEŁEN OPIS - https://triclub.pl/letnie-campy/
? To również doskonała okazja do nawiązania relacji z pasjonatami triathlonu, trenerami oraz oczywiście poczucia atmosfery klubu sportowego, jakim jest TRICLUB.
? Wykorzystaj dobrze pełnię sezonu i dołącz do naszych campów!
? Wszystkie campy w Warszawie i okolicach, bez potrzeby planowania dłuższych wyjazdów. Każdy dzień będzie trochę inny, ale wszystkie w tematyce triathlonowej. Można dołączyć na cały obóz lub na wybrany dzień zajęć.
⭐ Podczas TRI CAMP by TRICLUB zbierzesz bagaż cennych umiejętności oraz wiedzy i dodatkowo otrzymasz solidnego treningowego kopa!
Wszystkie treningi będą realizowane w dwóch podgrupach dla osób: początkujących, mniej doświadczonych lub lżej trenujących triathlon (grupa LAJT) oraz osób średnio i zaawansowanych (grupa HARD)
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: