Advertisement
Wat ooit het gebed van monniken was, leeft vandaag verder in de muziek van jonge beloftevolle artiesten. Zij brengen Lauden in hun meest letterlijke betekenis: een lofzang aan de wondermooie eeuwenoude Sint- Baafsabdij. Geniet mee in mei, juni, augustus en september van vier unieke klassieke concerten bij valavond, georganiseerd door Historische Huizen Gent en Buren van de Abdij met grote liefde voor muziek én voor ons dankbaar publiek.Het Triunfal Quintet is een kwintet van Belgische bodem dat zich toelegt op tango nuevo en alles wat door dit genre geïnspireerd wordt. De groep springt in het oog door het intense samenspel waarmee zij zich vol durf en overgave op het tangorepertoire storten.
De muzikanten kennen elkaar van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en spelen regelmatig in binnen – en buitenland. Het ensemble (piano, cello, gitaar, accordeon, viool) speelt niet alleen vurige tangoklanken van Piazolla, maar ook componisten van eigen bodem, telkens met een link naar tango nuevo. Ze spelen werk van Jeroen D’hoe, Ben Faes, Jan Van Damme en huisgitarist Inti de Maet.
Voor de concerten hanteren we het pay-what-you-can principe vanaf 5,00€. De tickets zijn te reserveren via de website van Historische Huizen Gent: https://historischehuizen.stad.gent/nl/sint-baafsabdij/bezoek/lauden-2026
Advertisement
Event Venue
Sint-Baafsabdij, 9000 Ghent, Belgium, Sint-Baafsabdij, Oostenrijkersstraat, 9000 Gent, België, Gent, Belgium
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











