Kurs instruktora bulgarian bag lvl. 1 Warszawa

Sun Feb 26 2023 at 10:00 am to 06:00 pm

Centrum Kettlebell Bemowo | Warsaw

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Publisher/HostPolskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Kurs instruktora bulgarian bag lvl. 1 Warszawa
Advertisement
Miejsce i data
Niedziela 26 lutego 2023. Godziny 10.00 - 18.00. Szkolenie odbędzie się w Klubie Kettlebell Bemowo przy ulicy Dźwigowej 51 w Warszawie
Organizatorzy
Suples Training Systems
Suples Poland
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
Prowadzący
Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. To jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski. LEON jest uczniem i przyjacielem wynalazcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag, legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera: Ivana Ivanova.
Opis kursu
Uczestnicy poznają zasady kilkudziesięciu najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Zapoznają się także z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.
Uprawnienia
Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj równowartość 100 dolarów (koszt licencji instruktorskiej)
Materiały szkoleniowe
Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.
Certyfikaty
Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie.
Cena i formy płatności
Uczestnicy płacą za kurs na miejscu w dniu szkolenia. Opłata wynosi 1190 zł.
Rejestracja udziału
Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Warszawie, możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO:
https://kettlebell.org.pl/szkolenie/kurs-instruktora-bulgarian-bag-lvl-1-warszawa/?zapisz
Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 15 lutego 2023 muszą się jednak liczyć z tym, że certyfikaty ukończenia kursu otrzymają z opóźnieniem
Informacje dodatkowe
W trakcie głównej przerwy (około godziny 14.00) uczestnikom przysługuje prosty bezpłatny posiłek (zazwyczaj pizza). Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik: [email protected] tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.
Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń ( kettlebell.org.pl/galeria ) oraz zapoznania się z naszymi planami na najbliższe 2-3 miesiące ( kettlebell.org.pl/szkolenia )
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Kettlebell Bemowo, Dźwigowa 51,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Workshops in Warsaw

Sharing is Caring: