**Ku integralności - „nowa” opowieść o Męskości

Fri, 28 Nov, 2025 at 10:00 am to Sun, 30 Nov, 2025 at 02:00 pm UTC+01:00

Dowborczyków 5a lok.7, Łódź, Poland | Lodz

\u0141\u00f3dzkie Centrum Gestalt
Publisher/HostŁódzkie Centrum Gestalt
**Ku integralno\u015bci - \u201enowa\u201d opowie\u015b\u0107 o M\u0119sko\u015bci
Advertisement
**Ku integralności - „nowa” opowieść o Męskości.
Warsztat dla mężczyzn w nurcie Gestalt**
Warsztat skierowany jest do mężczyzn, którzy pragną rozwijać się emocjonalnie, relacyjnie i mentalnie. W trakcie spotkania będziemy eksplorować męskość co daje szansę na większą świadomość, a także zrozumienie, czego nauczono Cię o męskości i jak ją realizujesz w swoim życiu.
Dziś wielu mężczyzn potrzebuje znaleźć swoją ścieżkę wzrostu samodzielnie dlatego warto zadać sobie pytanie: po co być zdanym na łaskę tego, czego o sobie nie wiem? Warsztat jest szansą na poszerzenie własnej świadomości w grupie innych mężczyzn a także na kontakt z prawdą emocjonalną o samym sobie.
Rozwój świadomej męskości odbywa się między innymi w dwóch znaczących wymiarach. Jeden z nich to wzrastanie w świecie jakości męskich, a drugi to praca nad rozwojem pierwiastka żeńskiego w mężczyźnie. Ten drugi wymiar jest szczególnie ważny ponieważ pozwala uwolnić się od toksycznych, kulturowych wzorców i oczekiwań, które mogą ograniczać. Dzięki temu mężczyzna może odnaleźć własną drogę i żyć w sposób, który jest zgodny z jego autentycznymi przekonaniami, uczuciami i pragnieniami.
Chodzi o to, by mężczyźni przestali tłumić swoje uczucia i wrażliwość, co często prowadzi do uczucia frustracji, furii, depresji lub innych postaw mających na celu kompensację nie wyrażonego cierpienia. Pełna męskość to taka, która integruje w sobie różnorodne aspekty ludzkiej natury, zarówno te uważane za cechy męskie, jak i cechy żeńskie, pozwalając na pełniejsze doświadczanie siebie i relacji.
Cel warsztatu:
● Przyjrzeć się własnym utrwalonym kulturowo wzorcom relacyjnym.
● Przyjrzeć się jak wchodzisz w relację z innymi mężczyznami a także co może mieć
wpływ na jakość Twoich relacji z innymi osobami niezależnie od płci.
● Praca nad świadomością własnych wzorców daje wybór w jaki sposób kontaktujesz
się z najbliższymi.
● Polaryzacja emocjonalna często prowadzi do tłumienia uczuć, frustracji, różnego
rodzaju mechanizmów kompensacyjnych. Integracja emocji, szczególnie tych
wypartych daje możliwość lepszego zrozumienia siebie i budowania pełniejszych
relacji.
● Świadomość siebie daje możliwość redefinicji wzorców. Zdecydowania, które z nich chcesz przekazywać i podtrzymać w kontakcie z innymi osobami, potomstwem, partnerami;
Warsztaty prowadzone są w nurcie Gestalt przez certyfikowanego terapeutę i superwizora w oparciu o proces grupowy, doświadczenia relacyjne, grupowe i indywidualne.
Spotkajmy się w sile i słabości.
Do zobaczenia w Grupie!
Sebastian Kantor
Jestem psychoterapeutą z kilkunastoletnim doświadczeniem, superwizorem i trenerem.
Przez kilkanaście lat studiowałem aikido. Jestem ojcem dwójki synów i szczęśliwym partnerem.
TERMIN: 28-30 listopada 2025
GODZINY PRACY: piątek 10-19, sobota 9-19, niedziela 9-14 (w piątek i sobotę przewidziane są przerwy lunchowe)
GDZIE: Łódzkie Centrum Gestalt ul. Dowborczyków 5a Łódź
WIELKOŚĆ GRUPY: 8-14 osób
CENA: 1500 zł.
Warsztat spełnia wymagania tzw. free choice niezbędnych do realizacji wymagań certyfikacyjnych EAGT w nurcie Gestalt.
Zapisy przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6nM3mxFMXrLyXKWoi1pbSySCH2l0OWEZv2-zvlCCdQnb3jQ/viewform?usp=sharing
Zdjęcie: Pixabay Nishantskul
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Dowborczyków 5a lok.7, Łódź, Poland, ulica Dowborczyków 5, 90-019 Łódź, Polska, Lodz, Poland

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Lodz

Od pocz\u0105tku. Oprowadzanie po wystawie \u201cHerbstowie. Historie niedoko\u0144czone\u201d
Thu, 27 Nov at 01:00 pm Od początku. Oprowadzanie po wystawie “Herbstowie. Historie niedokończone”

ul. Przędzalniana 72, 90-338 Łódź, Poland

Czarny \/ Mikulski w Tawernie Keja
Thu, 27 Nov at 07:00 pm Czarny / Mikulski w Tawernie Keja

KEJA Pub

Andrzejki w Fabryce Sztuki
Fri, 28 Nov at 12:00 pm Andrzejki w Fabryce Sztuki

Fabryka Sztuki

\u0141\u00f3d\u017a Pe\u0142na Komiksu #16. Batman i Tytus w s\u0142u\u017cbie ideologii - czyli propaganda w komiksie
Fri, 28 Nov at 06:00 pm Łódź Pełna Komiksu #16. Batman i Tytus w służbie ideologii - czyli propaganda w komiksie

ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź, Poland

Gorycz, Mag, BaarRa \u2022 28.11 \u2022 \u0141\u00f3d\u017a, Wooltura
Fri, 28 Nov at 07:00 pm Gorycz, Mag, BaarRa • 28.11 • Łódź, Wooltura

Wooltura

\u0141\u00f3d\u017a
Fri, 28 Nov at 07:00 pm Łódź

Klub Wytwórnia

Anatomia ciszy - spektakl
Fri, 28 Nov at 07:00 pm Anatomia ciszy - spektakl

Teatr CHOREA

Lodz is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Lodz Events