Koncert - OPOLE - Cztery Pory Miłowania

Fri, 06 Feb, 2026 at 07:00 pm UTC+01:00

Teatr im. Jana Kochanowskiego | Opole

Cztery Pory Mi\u0142owania
Publisher/HostCztery Pory Miłowania
Koncert - OPOLE - Cztery Pory Mi\u0142owania
Advertisement
🎫⏩ Bilety można nabyć online:
https://czteryporymilowania.pl/bilety/
🎸Muzyka jest dla nas rozmową z drugim człowiekiem…
Cztery Pory Miłowania na scenie kierują się szczerością, normalnością, pokorą i dobrym humorem. Nie podążając za utartymi ścieżkami, lecz wyznaczając własne kierunki, co odczuć można zarówno w warstwie dotyczącej samej sztuki, jak też w przekazie, kierowanym do publiczności. Cieszą się wielką popularnością i uznaniem wśród fanów, czego odzwierciedleniem są pełne sale koncertowe, owacje na stojąco oraz wyjątkowa i rozśpiewana publiczność!
„Muzyka jest dla nas sposobem na powiedzenie drugiemu człowiekowi tego, co chcielibyśmy powiedzieć w rozmowie z nim. Łączymy ludzi w przeżywaniu ich emocji, dotykamy ważnych tematów i potrzeby dobrej przemiany ludzkiego życia. Publiczność podczas naszych koncertów nie pozostawia wątpliwości, że to, co robimy jest żelaznym pomostem od człowieka do człowieka. Nasza widownia nie wstydzi się łez, a kiedy trzeba potrafimy razem głośno się śmiać!”
Michał Miotke – wokalista, gitarzysta, autor muzyki, lider, konferansjer. To jego poruszający i niepowtarzalny głos jest głosem Czterech Pór Miłowania! Michał jest sercem i twarzą zespołu, to wybitny wokalista i mówca; prowadzi zespół, swoim głosem nadaje mu kształt i charakter, pisze muzykę do większości utworów, a swoją niezwykłą charyzmę i szczerość sceniczną, przekłada na docieranie do serca drugiego człowieka. W zespole pełni także obowiązki managera, odpowiedzialnego za całokształt funkcjonowania zespołu. Samodzielnie wydaje i dystrybuuje wszystkie płyty zespołu. Odpowiada także za kontakt z fanami.
Patryk Wendrowski – basista, kontrabasista i gitarzysta, autor linii melodycznych do niektórych piosenek. To wirtuoz i aranżer z genialną wyobraźnią muzyczną. Jego wysublimowane spojrzenie na dźwięki i wrodzona melancholia muzyczna pozwalają na głębokie i pełne pasji brzmienia.
Malwina Groenwald – znakomita pianistka, ponadto zwykle śpiewająca drugi głos i dbająca o nastrój za pomocą nietuzinkowych refleksji dźwiękowych. Jej gra na klawiszach to nieustający balans pomiędzy tak potrzebną delikatnością i energicznym szaleństwem. Cechuje ją niezwykła swoboda i oryginalność.
Justyna Lew-Machnicka– poetka i autorka tekstów z którą zespół rozpoczął współpracę w 2023r. Był to czas jej debiutu, od początku związany z czasem największych sukcesów zespołu, kiedy to swoją niezwykłą wrażliwością i osobowością zyskała uznanie szerokiego grona odbiorców. Nieustannie wspiera zespół swoim wyjątkowym talentem, pisząc także scenariusze teledysków, czy udzielając się w nich aktorsko.
Zespół w swojej karierze wydał siedem albumów studyjnych, najnowszy z nich nosi tytuł „Łzy anioła”. Ma na swoim koncie zaszczytne wyróżnienie; to Złota i Platynowa płyta za album pt. „Zaczynam od nowa”, którą otrzymał już w rok od jego premiery!
Znają się i muzykują ze sobą od dzieciństwa. To rok 2014 był rokiem decydującym muzycznie, to właśnie duet założycielski Michał Miotke i Patryk Wendrowski nadał kierunek muzycznej przyszłości. Pierwsze lata po założeniu zespołu nie wiązały się z koncertowaniem, ani wydawaniem płyt, a były czasem realizowania pasji do muzyki w przydomowym zaciszu, na małych scenach.
W roku 2023 r. zespół rozpoczął profesjonalną karierę muzyczną na dużych scenach w całej Polsce, a okres zaledwie kilku miesięcy zaowocował ogromnym zainteresowaniem publiczności, co przełożyło się na zapełnione sale koncertowe największych obiektów w całym kraju. Tak wielkie uznanie i popularność, przyczyniły się do podjęcia decyzji o tym, aby szerzyć przekaz koncentrujący się na oderwaniu człowieka od zagrożeń współczesnego świata i wskazaniu na najwyższe wartości.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Teatr im. Jana Kochanowskiego, Pl. Teatralny 12,Opole, Poland

Tickets
Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Discover more events by tags:

Concerts in Opole

Ask AI if this event suits you:

More Events in Opole

Opole: LED ZEPPELIN SHOW by Zeppelinians
Fri, 06 Feb at 08:00 pm Opole: LED ZEPPELIN SHOW by Zeppelinians

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

BAL KARNAWA\u0141OWY - Z\u0142ote Szle\u0144stwo w Czarnej Ods\u0142onie
Sat, 07 Feb at 07:00 pm BAL KARNAWAŁOWY - Złote Szleństwo w Czarnej Odsłonie

Hotel Karolinka

Otoczmy Browar Namys\u0142\u00f3w mi\u0142o\u015bci\u0105!!!
Sat, 14 Feb at 12:00 pm Otoczmy Browar Namysłów miłością!!!

Browar Namysłów

Stand-up: Adam Sobaniec - "Podw\u00f3jne Szcz\u0119\u015bcie" \u2022 Opole
Thu, 19 Feb at 07:00 pm Stand-up: Adam Sobaniec - "Podwójne Szczęście" • Opole

W12 - miejsce Twoich spotkań w Opolu

Strzelce Opolskie: Kobieta Idealna Show
Sat, 21 Feb at 06:00 pm Strzelce Opolskie: Kobieta Idealna Show

Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Opolskich

NoxFest 4 \/\/ 21.02.2026 \/\/ Opole
Sat, 21 Feb at 07:00 pm NoxFest 4 // 21.02.2026 // Opole

Wyjście Awaryjne

Opole is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Opole Events