Advertisement
Film o tom, jak Češi staví dálnici do Německa.Jeden doma nosí protihluková sluchátka a modlí se za dokončení, druhý se snaží těch 16 kilometrů dobudovat, aby mohl do důchodu, třetí chrání přírodu a žaluje dálnici u soudu. A happyend není na dohled, letos to bude 10 let, co se po D8 jezdí, aniž by byla zkolaudovaná.
Bude mít podobný osud budování dálnice D35, konkrétně úsek Turnov–Úlibice, který se intenzivně týká také Boleslavi? Po projekci filmu beseda s režisérem Ivo Bystřičanem.
--------------------------------------------------------------
Projekce a beseda jsou možné díky projektu Institutu dokumentárního filmu KineDok. Projekt je realizován s finanční podporou Kreativní Evropy MEDIA, Státního fondu audiovize, Ministerstva kultury a Magistrátu hl.m. Prahy. Účastí na akci dává návštěvník svolení k fotografování a audiovizuálnímu záznamu své osoby pro promo účely projektu KineDok.
--------------------------------------------------------------
V sále H71, v pravém křídle budovy na adrese Havlíčkova 71. Stopáž 75 minut. Vstup 50 Kč.
Advertisement
Event Venue
POZOR, PO DOBU REKONSTRUKCE NÁS NAJDETE NA ADRESE HAVLÍČKOVA 71, 29301 Mladá Boleslav, Czech Republic, Havlíčkova 71, 293 01 Mladá Boleslav, Česko, Mlada Boleslav, Czech Republic
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.





