Karuna Healing – Szomatikus elvonulás a belső forrásodhoz

Thu, 26 Feb, 2026 at 09:30 am to Sun, 01 Mar, 2026 at 06:00 pm UTC+01:00

Lélek-Fészek | Siofok

F\u00fcl\u00f6p R\u00e9ka - Pszichol\u00f3gus, Integrat\u00edv \u00c9rint\u00e9sterapeuta
Publisher/HostFülöp Réka - Pszichológus, Integratív Érintésterapeuta
Karuna Healing \u2013 Szomatikus elvonul\u00e1s a bels\u0151 forr\u00e1sodhoz
Advertisement
🌿A Karuna az együttérzés legmélyebb formája – az a szeretet, amely nem válogat, nem ítélkezik, csak jelen van. A szív bölcsessége, amely felismeri, hogy minden lény összekapcsolódik, és a gyógyulás mindenki számára lehetséges.
Az elvonulásunk során azt keressük, hogyan tudjuk ezt a mély együttérzést a mindennapokban megélni, önmagunk és a testünk felé fordítani: hogyan tudunk újra otthon lenni a testünkben, tápláló érintést befogadni, és hagyni, hogy az intimitásunk – önmagunkkal és egymással – egyre mélyüljön.
🌿 A Karuna gyógyító, szakrális terében:
- a testtel, a légzéssel és az érintéssel dolgozunk,
- megtapasztalhatod, milyen, amikor biztonságban vagy a közelségben,
- engedheted, hogy a tested ritmusa, az érzelmeid és a belső forrásod újra egymásra találjanak.
Itt újra megérkezhetsz az ősbizalomhoz, a szerethetőség élményéhez, és kapcsolódhatsz az életed mélyebb, spirituális alapjaihoz – nem csak gondolatban, hanem testi tapasztalaton keresztül.
Neked ajánljuk ezt az elvonulást, ha:
✨Szeretnéd megérezni a helyed az életedben és hogy van jogod létezni a világban.
✨ Gyakran próbálsz mások elvárásainak megfelelni, önértékelési nehézségekkel küzdesz, és szeretnéd növelni az önbizalmad, miközben megtanulsz gyengéden, szeretettel kapcsolódni a testedhez.
✨ Újra és újra eljön az életedben a kérdés, hogy „elég jó vagyok-e?”, és szeretnél közelebb kerülni az önazonos énedhez – nemcsak fejben, hanem testben is.
✨ Nehezen találod a helyed az anyagi világban, szorongsz, félsz, vagy nehezen nyilvánulsz meg – és keresed azt a testi biztonságérzetet és megnyugvást, amire támaszkodhatsz.
✨ Szeretnél tágabb perspektívából ránézni az életedre, megérteni létezésed mélyebb okait, és közben megérezni: a tested nem akadálya, hanem kapuja a spiritualitásodnak.
✨Magányosnak érzed magad és szeretnél mélyebb intimitásban kapcsolódni magadhoz és másokhoz.
✨ Szeretnél mélyebb elfogadással fordulni a tested felé, meghallani a jelzéseit, és megengedni magadnak a tápláló, gyógyító érintést.
......................................................................................................................................
Az elvonulás során többek között ezekre a kérdésekre keressük a választ – a testen, az érintésen és az intimitáson át:
✨ Hogyan kapcsolódhatok a belső forrásomhoz úgy, hogy közben valóban jelen vagyok a testemben, és legyen egy pont, ahova nehéz napokon is vissza tudok térni?
✨Hogyan tudok mélyebb együttérzéssel fordulni magam és a sebzett, gyermeki részeim felé, és igent mondani az életemre?
✨ Hol tartom a testemben a kontrollt és a feszültséget – és hogyan engedhetem el úgy, hogy közben biztonságban maradok?
✨Hogyan tudom elengedni az irányítást, rábízni magam az élet áramlására, és mégis stabil maradni belül a kiszámíthatatlanságban is?
✨ Hogyan teremthetek olyan intimitást, ahol jelen tudok lenni a másikkal, mély közelségben, miközben nem vesztem el önmagam?
......................................................................................................................................
Milyen tapasztalásokra számíthatsz?
🌟 Szakrális, gyógyító érintés
Integratív érintésterápiás™ gyakorlatok, ahol:
- megtapasztalhatod, milyen, amikor biztonságban vagy, miközben közel engedsz magadhoz valakit,
- lebonthatod azokat a régi mintákat, amelyek az érintést a félelemmel, szégyennel vagy kötelességgel kapcsolták össze,
- teret kapsz arra, hogy megérkezzen az „engedem, hogy szeressenek” élménye – a tested szintjén is.
🌟 Bodywork és mély szomatikus gyakorlatok
Testorientált folyamatok, amelyek:
- segítenek érezni a határaidat – és azt is, hogy mikor tudsz biztonsággal engedni rajtuk,
- támogatják, hogy erősebben jelen legyél a testedben konfliktus, nehéz érzelem vagy közelség helyzetében,
- építik a bizalmat, az intimitást és a testkapcsolatot – önmagaddal és másokkal.
🌟 Fúziós családállítás
A transzgenerációs és karmikus terhek oldására:
- ráláthatsz, hogyan öröklődnek testben hordozott minták, szégyenek, tiltások az intimitással, közelséggel kapcsolatban,
- lehetőséget kapsz arra, hogy visszaadd, ami nem a tiéd, és teret nyiss egy szabadabb, élőbb kapcsolódásnak.
🌟 Somato Respiratory Integration™ (SRI)
Légzés- és testfókuszú gyakorlatrendszer, amely:
- támogat a test mélyebb gyógyulásában, az idegrendszer megnyugtatásában,
- segít kapcsolódni a gyógyulás 12 fázisához és a teremtés különböző szervező erőihez,
- új élményt ad arról, hogyan tudsz jelen lenni a testedben akkor is, amikor érzelmileg intenzív helyzetben vagy – például intimitásban, közelségben, konfliktusban.
🌟 Meditáció, mozgásmeditáció és kapcsolódás a természethez
- csendes elmélyülés,
- finom, belső figyelemmel kísért mozgás, amely segít testben és lélekben is elcsendesedni,
- a természet gyógyító erejével való kapcsolódás, hogy érezd: a tested a természet része, és jó, hogy itt vagy.
☀️Szemléletünk
Az emberre spirituális, szellemi és testi lényként tekintünk – mindhárom szinten dolgozunk.
Az integrál szemlélet eszköztárával nézünk rá a hozott témákra, ahol összeér:
- a nyugati pszichológia,
- a testorientált, szomatikus módszerek,
- és a keleti spirituális tanítások.
Fontos számunkra, hogy amit átadunk, az testben megtapasztalható, átélhető valóság legyen – ne csak szép gondolat.
......................................................................................................................................
Gyakorlati tudnivalók
📅 IDŐPONT: 2026.febr.26. - márc.1.
🏡 HELYSZÍN: Som, Lélek-Fészek Jurta
🏠 SZÁLLÁS: Alvási lehetőséget a jurtában és a mellette lévő házban, 2 szobában is biztosítunk.
RÉSZVÉTELI DÍJ: 195.000Ft
- A részvételi díj tartalmazza a szállást és a program díját.
Előzetes jelentkezés szükséges:
☀️Jelentkezési lap: https://karolymolnar.com/esemeny/karuna-healing-szomatikus-elvonulas-a-belso-forrasodhoz/
Haladó önismerettel rendelkezők jelentkezését várjuk. Csak akkor ajánljuk az eseményt, ha voltál már bodywork csoporton, családállításon, vagy pszichodrámán, illetve egyéb, a testtel is dolgozó önismereti folyamatokon.
Az elvonulás nem szexuális fókuszú program, hanem a testtel, érintéssel, intimitással való szakrális, önismereti munka tere. Minden gyakorlat önkéntes, ruhában zajlik, és a személyes határok maximális tiszteletben tartásával dolgozunk.
Ez a program kizárólag önismereti célra használható, nem helyettesíti a pszichoterapeutai, pszichiátriai vagy orvosi tanácsadást.
A jelentkezésed 50.000,- Ft előleg befizetésével érvényes, amellyel biztosítod a helyedet az elvonuláson és visszalépés esetén nem visszatérítendő. Ha még nem ismerünk, akkor a jelentkezésed elfogadását egy online beszélgetés előzi meg. Ennek időpontját a jelentkezésed után e-mailben egyeztetjük veled.
A programot vezeti:
🌿 Fülöp Réka - Pszichológus, Kiképző Integratív Érintésterapeuta™, Pszichodráma asszisztens, Családállító, Dúla - fulopreka.hu
🌿 Molnár Károly - Pszichodráma vezető, Integrál Család- és Rendszerállító, Somato Respiratory Integration™ facilitátor, Párkapcsolati coach - karolymolnar.com
Szeretettel várunk:
Réka és Károly
Advertisement

Event Venue

Lélek-Fészek, Petőfi Sándor utca 39, Som 8655, Magyarország, Siofok, Hungary

Tickets

Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Ask AI if this event suits you:

More Events in Siofok

6. T\u00e9li Balaton-\u00e1t\u00fasz\u00e1s
Sat, 28 Feb at 08:00 am 6. Téli Balaton-átúszás

Club Tihany

T\u00e9lz\u00e1r\u00f3 magb\u00f6rze Balatonf\u0151kaj\u00e1ron (XIII.)
Sat, 28 Feb at 09:00 am Télzáró magbörze Balatonfőkajáron (XIII.)

Feind Pincészet, Balatonfőkajár, Vásártér utca, Tüzéppel szemben

R\u00e9gi mesters\u00e9gek nyom\u00e1ban - Sz\u00f6v\u00e9s Csap\u00f3 Ang\u00e9l\u00e1val
Sat, 28 Feb at 09:30 am Régi mesterségek nyomában - Szövés Csapó Angélával

Magyar Néprajzi Gyűjtemény

\u00c1ZSIAI \u00cdZEK A BALATON FELETT \/\/ Echo \u00c9tterem
Sat, 28 Feb at 11:00 am ÁZSIAI ÍZEK A BALATON FELETT // Echo Étterem

Visszhang domb 23., Tihany, Hungary, 8237

\ud83c\udf63 SUSHI WORKSHOP \u2013 K\u00e9sz\u00edtsd el a saj\u00e1t sushidat! \ud83c\udf63 \/\/ Echo \u00c9tterem
Sat, 28 Feb at 11:00 am 🍣 SUSHI WORKSHOP – Készítsd el a saját sushidat! 🍣 // Echo Étterem

Visszhang domb 23., Tihany, Hungary, 8237

T\u00e9lb\u00facs\u00faztat\u00f3 Mulats\u00e1g \u00e9s V\u00e1s\u00e1r a Sanyi Sarkon
Sat, 28 Feb at 12:00 pm Télbúcsúztató Mulatság és Vásár a Sanyi Sarkon

Posta utca 2/c, Siófok, Hungary, 8600

Vend\u00e9gprodukci\u00f3: NICSAK, KI LAKIK ITT?! - B\u00e1nfalvy St\u00fadi\u00f3
Sun, 01 Mar at 07:00 pm Vendégprodukció: NICSAK, KI LAKIK ITT?! - Bánfalvy Stúdió

Fő tér 2, Siófok, Hungary, 8600

Vend\u00e9gprodukci\u00f3: Aranyosi P\u00e9ter \u00f6n\u00e1ll\u00f3 estje
Thu, 05 Mar at 07:00 pm Vendégprodukció: Aranyosi Péter önálló estje

Fő tér 2, Siófok, Hungary, 8600

Rossz Any\u00e1k T\u00e1bora Special Edition (sz\u00e1llodafogal\u00f3 turnus!)
Fri, 06 Mar at 11:00 am Rossz Anyák Tábora Special Edition (szállodafogaló turnus!)

Residence Hotel Balaton

N\u0151napi Vigadalom - 2026. m\u00e1rcius 6-8.
Fri, 06 Mar at 12:00 pm Nőnapi Vigadalom - 2026. március 6-8.

Petőfi sétány 9., Siófok, Hungary, 8600

Diszn\u00f3toros h\u00e9tv\u00e9ge m\u00e1rciusban
Fri, 06 Mar at 02:00 pm Disznótoros hétvége márciusban

Siófoki út, Zamárdi

Siofok is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Siofok Events